in , , ,

Toplam 81 TL Değerindeki 2 Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Her hafta yeni bir ücretsiz oyun veren  Epic Games bu hafta da yine geçtiğimiz haftada ki gibi 2 ücretsiz oyun birden veriyor. Bu 2 ücretsiz oyunu 20.02.2020 saat 19:00’dan önce ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.. Oyunları ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler haberimizde…

50 TL Değerindeki Kingdom Come: Deliverance Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Kingdom Come: Deliverance, seni Kutsal Roma İmparatorluğu'nda destansı bir maceraya sürükleyen, hikâye odaklı bir açık dünya RYO'dur. İstilacı güçlerle savaşırken anne babanın ölümünün intikamını al, oyunun gidişatını değiştiren görevlere devam et ve etkili tercihler yap.

Kingdom Come: Deliverance’i Ücretsiz Olarak Kütüphanenize Eklemek İçin Yapmanız Gerekenler

Her hafta yeni bir ücretsiz oyun vererek yüzümüzü güldüren Epic Games bu hafta da 50 TL değerindeki bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. 50 TL değerinde ki Kingdom Come: Deliverance’i ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler haberin devamında.


İlerlemeli ve sıra tabanlı strateji türlerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren Aztez, Aztek İmparatorluğu dünyasında geçmektedir. Son derece teknik, gerçek zamanlı ve ilerlemeli savaş etkinlikleri, büyüyen imparatorluğunda yaşanan sorunları çözecek.


Aztez’i Ücretsiz Olarak Kütüphanenize Eklemek İçin Yapmanız Gerekenler

Her hafta yeni bir ücretsiz oyun vererek yüzümüzü güldüren Epic Games bu hafta da 31 TL değerindeki bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. 31 TL değerinde ki Aztez’i ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler haberin devamında.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Süper Lig’de Günün Maçları : 16-02-2020 Pazar