in , , ,

31 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Her hafta yeni bir ücretsiz oyun vererek yüzümüzü güldüren Epic Games bu hafta da 31 TL değerindeki bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. 31 TL değerinde ki Aztez’i ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler haberin devamında.

Aztez'in Epic Games Mağazasındaki Açıklaması:

İlerlemeli ve sıra tabanlı strateji türlerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren Aztez, Aztek İmparatorluğu dünyasında geçmektedir. Son derece teknik, gerçek zamanlı ve ilerlemeli savaş etkinlikleri, büyüyen imparatorluğunda yaşanan sorunları çözecek.

Aztek İmparatorluğu'nda geçen, vahşi derecede tatminkâr ve ilerlemeli bir savaş. Sıra tabanlı meta oyunda savaşlarını seç.
İlerlemeli ve sıra tabanlı strateji türlerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren Aztez, Aztek İmparatorluğu dünyasında geçmektedir. Aztez'ini (seçkin yakın dövüşçüler) meta oyunda konuşlandır ve imparatorluğun kaderini etkileyen, son derece teknik bir gerçek zamanlı savaş etkinliğinin tadını çıkar.

Sınırlı sayıda konuşlandırma hakkın olduğu için görevlerini dikkatli seçmelisin! Meksika Vadisi'ne büyük bir düşman yaklaşıyor ve ona meydan okuyarak tarihin gidişatını değiştirmek için tüm becerilerini ve kıvrak zekânı ortaya koyman gerekiyor.

Kurban et, muazzam kombolar yap ve Aztek tanrılarını çağır. - 8 farklı silahı kullanarak tarihi savaşçılara ve mitolojik düşmanlara karşı savaş. - 70 görünüm ögesini bul ve kullan. - Büyük arenada saf bir savaş deneyiminin tadını çıkar!

Aztez Mininmum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi : Windows 7
İşlemci :  2.2 GHz Çift Çekirdek
Ekran Kartı : Intel HD 2000, NVIDIA GeForce 210 veya ATI 4850
Bellek : 2 GB RAM
Depolama :  700 MB

Aztez'i Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazasını açın.Açılan sayfada Al'a tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu kolayca ve ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

50 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Toplam 81 TL Değerindeki 2 Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu