in ,

Sonbaharda Netflix’e Gelecek Olan 15 Film

Bu sonbaharda Netflixte bizi birbirinden güzel yapımlar bekliyor. Bu yapımlardan 15 tanesini sizin için listeledik.

Ayın Gölgesinde

Jim Mickle ("Temmuz Soğuğu") imzalı gerilim türündeki Ayın Gölgesinde, 27 Eylül tarihinde Netflix platformunda. Başrolde Boyd Holbrook, Michael C. Hall ve Cleopatra Coleman yer alıyor. Film ile ilgili henüz bir fragman ve bilgi verilmiş değil.

Uzun Otların Arasında

4 Ekimde yayınlanacak olan Gerilim türündeki filmde Stephen King‘in oğlu Joe Hill (Joseph Hillstrom King) ile birlikte yazdığı In the Tall Grass adlı kısa hikayeyi konu alıyor. Cal ve Becky kardeşler, uzun otlarla çevrili bir alanda yaşayan teyzelerine gitmek için yola koyulurlar. Yolda ilerleyen kardeşler birden çalılıkların arasından bir ses duyar. Sese kulak verdiklerinde kendilerinden yardım istendiğini anlayan kardeşler ne yapacaklarını şaşırır. Yakalanmaktan korktukları için çok ses çıkarmadan kendilerini duyurmaya çalışan anne ve oğlunu bulmak için arabadan inen Cal ve Becky, otların arasında onlara ulaşmaya çalışır. Ancak çok geçmeden kendilerini yardım beklemek zorunda kalacakları bir durumun içerisinde bulurlar.

The Laundromat

18 Ekimde yayınlanacak olan ve gerçek hayattan uyarlanan drama türündeki filmin yönetmenliğini Steven Soderbergh yaptı. Sigorta sahtekârlığını araştıran dul bir kadın (Meryl Streep), Panama'da iki avukatın dünyanın mali sistemini istismar ettiğini açığa çıkarır.

El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

Breaking Bad filminin devamı niteliğinde olan El Camino: A Breaking Bad Movie 11 Ekimde yayınlanacak. El Camino: Bir Breaking Bad Filmi ile ilgili daha fazla detayı burada bulabilirsiniz.

Benim Adım Dolemite

25 Ekimde yayınlanacak olan ve gerçek hayattan uyarlanan drama türündeki filmin başrolünde Eddie Murphy bulunuyor. 

“Dolemite Is My Name” 1970’lerde kaydettiği Dolemite komedi albümleri ve 1975 yapımı “Dolemite” filmi ile tanınan komedyen ve oyuncu Rudy Ray Moore’un hayatına odaklanıyor.

Kral

1  Kasımda yayınlanacak olan Kral filmi Shakespeare'in oyunundan uyarlanıyor.

Şımarık prens Hal, babasının ölümünün ardından İngiltere tahtına çıkınca hem saraydaki entrikalarla hem de devraldığı savaş ve kaos ortamıyla baş etmek zorunda kalır

Deprem Kuşu

15 Kasımda yayınlanacak olan Deprem Kuşu film, Susanna Jones'un kitabından uyarlanıyor. Başrolünde Oscarlı Alicia Vikander ve Riley Keough bulunuyor. Filmin yapımcılığını ise Ridley Scott üstlendi.

1980'lerin Tokyosu'nda Lucy adlı bir göçmenin arkadaşı, yerel bir fotoğrafçıyla yaşadıkları aşk üçgeninin ardından kaybolunca Lucy'nin onu öldürdüğünden şüphelenilir.


Klaus

15 kasımda yayınlanacak olan "Çılgın Hırsız"ın ortak yaratıcısının imzasını taşıyan bu animasyon Noel Baba hikâyesinde, genç bir postacı münzevi bir oyuncakçı ile beklenmedik bir dostluk kuruyor.

İrlandalı

27 Kasımda yayınalacak olan İrlandalı usta oyuncular Robert De Niro ve Al Pacino'yu bir araya getiriyor. The Irishman'in fragmanında De Niro ve Pacino'nun yeraltı dünyasının işlerine karıştığına tanık oluyoruz.

İrlandalı'nın konusu ise şöyle: II. Dünya Savaşı'nın kıdemli askeri Frank Sheeran'a odaklanan ve 1975 yılında geçen hikayede organize suç çetesinin yaptıkları konu ediniliyor. Frank Sheeran, 20. yüzyılda birçok adı çıkmış ünlü isim için dolandırıcılık ve tetikçilik yapmıştır.  Organize suç çetesi ise 25'in üzerinde kişinin ölümünden sorumlu olan Sheeran'ın peşine düşer. Film, Amerikan tarihinin en gizemli suç olaylarından biri olan işçi lideri Jimmy Hoffa'nın ortadan kayboluşunu gözler önüne serecek. Film, hiçbir zaman cesedi bulunamayan Hoffa'nın hatırlanmasına neden olacak.

Vücudumu Kaybettim

 Vücudumu Kaybettim 29 Kasımda Netflix platformunda yayınlanacak.

Atlantics

Atlantics 29 Kasımda Netflix platformunda yayınlanacak.

Evlilik Hikayesi

6 Aralıkta Netflix platformunda yayınlanacak olan drama türündeki Evlilik hikayesinde dağılan bir evliliğin ve birlikte kalan bir ailenin hayatı dokunaklı ve şefkatli bir şekilde işleniyor. Oscar'a aday gösterilen film Noah Baumbach tarafından yönetiliyor.

İki Papa

İki Papa 20 Aralıkta Netflix platformunda yayınlanacak. İki Papa Katolik Kilisesi'nde iki karşıt görüşlü güç sahibi adamın rekabetini konu ediniyor. Her iki lider de geçmişlerini ve modern dünyanın ihtiyaçlarını tartmalı, böylece Katolik Kilisesi'ni ileriye taşımalıdır.

Tüm Parlak Mekanlar

Tüm Parlak Mekanlar için henüz net bir çıkış tarihi bulunmamaktadır.

Film, Violet Markey ve Theodore Finch’in hikayesini anlatıyor. Akıl hastalıkları ile mücadele eden ikili, birlikte kendi içlerindeki ve çevrelerindeki mucizeleri keşfediyor.

6 Yeraltı

6 Underground için henüz net bir çıkış tarihi bulunmamaktadır. 

Michael Bay ("Transformers") tarafından yönetilen bu aksiyon filminin başrolünde Ryan Reynolds bulunuyor.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Apple Yeni Watch 5 ile Karşımızda

Jet Sosyete’nin Artık Puhu TV’de yayınlanacak