in ,

Hearthstone: Heroes of Warcraft’ın Yeni Güncellemesi Belli Oldu

Hearthstone'un yeni güncellemesi belli oldu. Blizzcon 2019 etkinliğinde ortaya çıkan güncelleme Descent of Dragons adını aldı. Oyuna yepyeni kartlar getirecek olan güncelleme, dengeleri mutlak değiştirecektir. Ayrıca Warcraft'ın ejderhalarına da odaklanan yeni güncelleme, oyun içerisinde gördüğümüz ejderha stillerini Hearthstone meraklılarıyla buluşturacak. Ön siparişe açılan güncellemeyi hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Oyunun uzun yıllar boyunca destekleneceği sözünü veren Blizzard'ın, Descent of Dragons için yayınladığı açıklama şu şekilde:

Rise of Shadows'da, League of E.V.I.L süzülen şehir Dalaran'ı çalmaya yönelik iddialı bir planı harekete geçirmişti. Kadim musibetlerin serbest bırakılmasıyla birlikte olaylar kızgın kumlara ve tozlu lahitlere de bulaşmış; ancak Saviors of Uldum'da kahramanlar kötülüğün güçlerine karşı koymuştu. Artık bu epik maceranın sonlanma zamanı geldi. Ve kapanışımızı ejderhalarla yapacağız. Karşınızda Hearthstone'un en yeni genişleme paketi: Descent of Dragons!

Descent of Dragons koleksiyonuna katabileceğin 135 yeni kartla birlikte uçuşa geçiyor. Galakrond kahraman kartları, yan görevler, yeni Invoke etkisi ve tonla ejderha bu kartlar arasında!

Hemen Descent of Dragons için ön sipariş vererek yılın önümüzdeki dönemlerinde çıkacak genişleme paketinde göklere yükselmeye hazırlan. Faydalanabileceğin iki farklı ön sipariş seçeneği bulunuyor ve bunların ikisine birden sahip olman mümkün! 

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Tuna Karaman

Bilgisayar Programcılığından mezun,Yönetim Bilişim okuyan,sürekli oyun oynayan biriyim.

Overwatch 2 Blizzcon’da Duyuruldu

HDP’nin İstanbul 3. Olağan Kongresi’nde teröristler için ant içildi