in ,

GTA 6 Hakkında Sızdırılan Yeni Bilgiler Var

Hakkında çok fazla bilgi sızdırılmış durumda ve büyük beklentiye girmiş Gta 6 oyunu için yeni bilgiler dolanmaya devam ediyor.RockStar Games'in Gta 5'ten sonra Gta 6'dan da büyük beklentileri var.Rockstar Games‘te çalıştığını söyleyen bir Reddit kullanıcısı,GTA 6 hakkında yeni bilgiler duyurdu. Büyük haritada iki büyük şehir olacak oyununun,şehir isimleri paylaşıldı. Şehirlerden biri olan Carcer City‘nin harita genişliği ve oyun alanın oldukça fazla büyük olduğu iddia edildi.

ABD’ye ait tarihi detayların oyun içinde yer aldığını söyledi. Ayrıca şehir haritasında birçok çekici detayın yer aldığını belirtti.

Büyüklükle birlikte oyun içinde farklı hava durumu senaryoları da yaşanacak. Mesela şehirlerden birinde yağmur yağarken,diğer şehirde hava güneşli olabilecek. Bu da oluşturulan sanal dünyanın oyuncuları daha fazla etkilemesini sağlayacak.

Bir diğer bilgi ise oyun içerisinde çok fazla karakter çeşitliliğinin olduğu.Seçilebilecek olan karakterlerin ikisinin kardeş olabileceği de söyleniyor. Bunun doğruluğu düşük ihtimal olsa da karakterlerden birinin gizli polis olabileceği de iddia edildi.

Son olarak eklememiz gereken detay ise oyunun,oyuncuları sürekli görev yapmaya itmediği daha özgür davranabileceğininde detayları konuşuluyor.

Umarız Oyun beklenildiğini verir ve piyasaya sağlam bir girişte bulunur.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Tuna Karaman

Bilgisayar Programcılığından mezun,Yönetim Bilişim okuyan,sürekli oyun oynayan biriyim.

Yılbaşı Zamanlarının En Fazla İndirilen Oyunu Olmaya Devam Ediyor(GTA 5)

Epic Games Yılbaşı Fırsatları : 49 TL Değerindeki Oyun 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu