in , , ,

Epic Games Yılbaşı Fırsatları : 49 TL Değerindeki Oyun 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu

Yıl boyunca onlarca ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, Yılbaşı Fırsatları kapsamında 12 gün boyunca her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak verme kararı almıştı. Etkinlik kapsamında son oyun ise 49 TL değerindeki Macera oyunu Yooka-Laylee and The Impossible Lair

Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize nasıl ekleyeceğinizi öğremek istiyorsanız detaylar haberimizde…

Yooka-Laylee and The Impossible Lair'in Epic Games mağazasındaki açıklaması ise şu şekilde:

Yooka-Laylee and the Impossible Lair, "Donkey Kong Country" arka planındaki birkaç önemli yaratıcı yeteneğin ellerinden çıkan yepyeni bir platform macerasıdır. Hayırsız baş düşmanları Capital B'ye karşı dost ikilinin durumu kurtarmak için bir kez daha harekete geçmesi gerekiyor!

Yooka ve Laylee, bir karma platform macerası için geri dönüyor

Yooka & Laylee, Playtonic Games'in yepyeni platform macerasıyla geri döndü! Hayırsız baş düşmanları Capital B'ye karşı dost ikilinin durumu kurtarmak için bir kez daha harekete geçmesi gerekiyor.

Kötü kalpli Capital B'nin arı krallığının tamamını köleleştirmek amacıyla "Hivemind" cihazını kullanma planını engellemek için kahramanlarımızın mücadeleyi Capital B'nin "Çıkmaz" Sığınak'ına taşıması gerekiyor.

İşler zor görünüyor ancak Kraliçe Phoebee ve Royal Beettalion'ın yardımı ile Yooka ve Laylee'nin şansı olabilir!

2.5D Platform!
Her seviye, güzel ve zengin görselleri ayrıntılı ve derinlikli bir şekilde sunuyor. Yooka, Laylee ve renkli karakterlerin tamamı (iyi ve kötü), çarpıcı 2.5D'de gerçekleştirildi.

3D Üst Dünya!
Üst dünya, seviyeden seviyeye atlamak için bir merkez değil, aksine tamamen ayrı bir oyun deneyimi sunuyor! Hedefleri ve bulmacaları tamamlayarak daha fazla 2D seviyeyi keşfedin ve kilidini açın, Royal Beettalion arılarını kurtarın ve toplanabilir nesneleri bulun.

Alternatif Seviye Durumları!
Bir seviyeyi çözdüğünüzü mü düşünüyorsunuz? Bir de alternatif durumda deneyin! Yeni manzaralar yaratmak için üst dünyayı ters yüz edin. Elektrik bağlantısı kurun, suya daldırın, dondurun veya kökten değişen görevler için kelimenin tam anlamıyla baş aşağı çevirin.

Çıkmaz Sığınak'taki Arıları Serbest Bırakın!
Oyuncular, Capital B'nin Çıkmaz Sığınak'ında diledikleri zaman mücadele etmekte özgürdür ancak Royal Beettalion'ın yardımı olmadan bu pek kolay olmayabilir.
Seviyeleri tamamlayarak onları serbest bırakın, böylece Capital B'nin alçak tuzaklarıyla karşılaştığınızda sizin savunma hattınıza katılsınlar!

Yooka-Laylee and The Impossible Lair'i Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarak Yooka-Laylee and The Impossible Lair'in Epic Games mağazasındaki sayfasını açın.

Açılan sayfadan Sipariş Ver'e tıklayarak Yooka-Laylee and The Impossible Lair'i kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla oyun haberleri ve fırsatlar için takipte kalın ...

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GTA 6 Hakkında Sızdırılan Yeni Bilgiler Var

2019 Milli Piyango’nun Talihlisi Ortaya Çıkmadı: 70 Milyon TL’lik Büyük İkramiye Hazine’ye Kaldı