in , , ,

Epic Games Yılbaşı Fırsatları : 33 TL Değerindeki Oyun 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu

Yıl boyunca onlarca ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, Yılbaşı Fırsatları kapsamında 12 gün boyunca her gün 1 oyunu ücretsiz olarak veriyor. Bugünün ücretsiz oyunu ise 33 TL değerindeki TowerFall Ascension.

TowerFall Ascension'un Epic Games Store'daki açıklaması ise şu şekilde:

TowerFall Ascension, eksiksiz bir hit okçuluk savaş oyunu sürümüdür. Tek bir ekrandan oynanan çok oyunculu oyunların altın çağındaki klasiklerden ilham almış olup, eğlenceli, yoğun karşılaşma maçları çevresinde dönen bir 4 oyunculu yerel eşli oyundur.


TowerFall Ascension
TowerFall Ascension, eksiksiz bir hit okçuluk savaş oyunu sürümüdür. Tek bir ekrandan oynanan çok oyunculu oyunların altın çağındaki klasiklerden ilham almış olup, eğlenceli, yoğun karşılaşma maçları çevresinde dönen bir 4 oyunculu yerel eşli oyundur. Temel mekaniği basit ve erişilebilirdir ancak ustalaşmak ve savaşmak zordur. Gelmiş geçmiş en etkili güçleri kazandıran hazine sandıklarını yağmalayın, okları havada yakalama sanatında ustalaşın ya da düşmanlarınıza hücum edip ezerek boyun eğdirin. TowerFall, arkadaşlarla rekabet içinde, birbirine yumruk mesafesinde, yerde bağdaş kurmuş şekilde otururken oynamak için idealdir.
Ascension'daki yenilik, 1 veya 2 oyunculu eşli Görev modudur. Oyuncular birlikte çalışır, TowerFall topraklarındaki çeşitli canavarlarla ve düşman okçularla savaşırlar. Meydan okuyacağınız daha fazla arkadaşınız olmadığında keşfedilecek yeni bir maceradır.
TowerFall Ascension'daki özellikler:
1 veya 2 oyunculu eşli Görev modu
Toplam 120 eşsiz harita olmak üzere 50 ilave Karşılaşma arenası
Duvarlardan oyuk açarak geçen Matkap Okları gibi, daha fazla gelmiş geçmiş en etkili güç kazandırıcılar
Toplam 8 olmak üzere 4 yeni açılabilir, oynanabilir okçu
Maçlarınızı kişiselleştirmek için geniş bir değişkenler listesi - işleri karıştırmanın toplam 75 yolu
Arkadaşlarınızla keşfetmeniz için çok sayıda gizli sır ve sürpriz
TowerFall Ascension, Dark World Expansion ile birlikte geliyor!
Gizemli portallar, TowerFall'un çarpık alternatif gerçekliği boyunca dört yeni savaş alanına açılıyor. Efsanevi hayalet gemi Amaranth'ta, Dreadwood'un karanlık bataklıkları arasında ya da Darkfang'ın parçalanan salonlarında savaşın. Her maçta seviyelerin benzersiz düzenlere geçtiği, her şeyi tüketen bir girdap olan Cataclysm'e girin. Yeni, gelmiş geçmiş en etkili ok türleri ve çeşitleri ile arkadaşlarınızı öldürün.
1-4 oyuncu için eşli bir mücadele olan yepyeni Dark World Moduna meydan okumak için bir araya gelin. İğrenç bölüm sonu canavarlarına giden yolda savaşın ve ilave Efsanevi zorluk modunun acımasız mücadelesiyle yüzleşin. Ölümsüz korsan Vainglorious Ghoul ve 9 alternatif okçu ile, oynanabilir savaşçı listenizi genişletin.
Dark World, aynı zamanda oyuncuların kendi yeni Karşılaşma kulelerini yaratmalarını ve paylaşmalarını sağlayan güçlü bir seviye oluşturma aracı ekler

TowerFall Ascension Oyununu Kütüphaneme Nasıl Eklerim?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games Store mağazasında sayfasına giderek açılan sayfadan 'Al'a tıklayın.

'Al'a tıkladıktan sonra açılan sayfadan 'Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Yapmanız gerekenler bu kadar...

Oyun hakkında ki görüşlerinizi yorular kısmında belirtebilirsiniz. Daha fazla ücretsiz oyun haberleri için takipta kalın...

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Yılın En Çok Kazanan Youtuber’ları

Html Dersleri – 9 – Resimler