in , , ,

Epic Games’ten Yılbaşı Hediyesi Ücretsiz Oyunlar

Yıl boyunca söz verdiği gibi her hafta yeni bir ücretsiz oyun veren Epic Games yeni yıla girerken işe biraz daha abartıp her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. 

19 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında Yılbaşı Tatili İndirimi 2019 etkinliği kapsamında bir çok oyunda indirim yapan Epic Games, buna ek olarak satın alımlarda da kullanıcılarına 60 TL değerinde indirim kuponu veriyor. Detaylı bilgi için tıklayınız

Etkinlik kapsamındaki fırsatları bu kadarla da kalmayan Epic Games, 1 Ocak tarihine kadar her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak verecek.

Her Gün Ücretsiz Oyun

Yıl boyunca her hafta yeni bir oyunu ücretsiz olarak vereceğini söyleyen ve sözünde durarak onlarca oyun dağıtan Epic Games, 19 Aralık - 1 Ocak tarihleri arasında da her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak verme kararı aldı. Sadece o gün boyunca mağazadan ücretsiz olarak alınabilecek oyunu sizlerle paylaşıyor olacağız. Yılbaşı etkinliği kapsamında ki fırsatları kaçırmamak için takipte kalın.

Epic Games ayrıca bir de notu var: İlginç bir bilgi! Epic Games Store'u bir tarayıcıda açarak günlük ücretsiz oyunları telefonunuzdan edinebilirsiniz.

İlk Günün Oyunu : Into The Breach

1 Ocak tarihine kadar her gün 1 oyunu ücretsiz olarak veren Epic Games'in etkinlik kapsamındaki ilk ücretsiz oyunu Into The Breach oldu. Buraya tıklayarak oyunu nasıl kütüphanenize ekleyeğinizi öğrenebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

25 TL Değerindeki Oyun 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu

Bu Yılın En Çok Kazanan Youtuber’ları