in ,

CES 2020 :Yemeği Buharla Isıtan Yemek Kutusu Heatbox Tanıtıldı

Hollandalı bir girişimin ürünü olan Heatbox, CES 2020 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtıldı. Tanıtılan ürün aslında bir yemek kutusu denilebilir. Ancak bu yemek kutusu bir saklama kabından daha farklı özelliklere sahip.

Günlük hayatta kendi yemeğini yanında taşımak isteyen ve bu yemeği istediğinde sıcak olarak tüketmek isteyenler için ideal bir ürün tanıtıldı. Tanıtılan bir yemek kutusu, içerisinde taşıdığımzı yemepi gün içerisinde istediğimiz zaman buhar ile ısıtmamıza olanacak sağlıyor.

24 cm x 15,5 cm x 7,6 cm boyutlarındaki Heatbox standart bir öğünü bu kutuya sığdırabileceğimiz anlamına geliyor. Ürünü konusunda iddialı olan firma, kullanılan bu yöntem ile hem yemeğimizin hem besin değerlerinin korunduğunu hem de mikrodalgada ısıtılan yemeklerden daha lezzetli olmasını sağlıyor.

Yemeğimizi ısıtmak için üzerinde bulunan ısıtma düğmesi veya akıllı telefon yardımıyla kullanabilinen Heatbox, üç farklı ısıtma moduna sahip. Yemeklerimizi buhar ile ısıtan Heatbox'ın doğru çalışabilmesi için 20ml suya ihtiyaç duyduğu da belirtildi. 

Yaklaşık olarak 90 dakika da sarj olan Heatbox'ın 3 kullanımda bir sarj edilmesi gerekiyor.

Kitlesel fonlama aşamasında olan Heatbox Indiegogo üzerinden satın alınabiliyor. Kutunun fiyatı 129 Euro (yaklaşık 850 TL). Ürünün teslimatlarının bu yılın ağustos ayında başlayacağı belirtiliyor.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaya Giray : Yarınım Yok

Filenin Sultanları Finalde