in , ,

SEVDİĞİM TÜM ERKEKLERE 2: Not: Seni Hâlâ Seviyorum | Resmi Devam Filmi Fragmanı 2 | Netflix

Lara Jean ve Peter rol yapmayı bırakıp, ilişkilerini henüz resmiyete dökmüşken Lara Jean'in eski aşk mektuplarının alıcılarından biri daha ortaya çıkar.

Seri, Jenny Han tarafından yazılmış bir roman üçlemesine dayanıyor ve ilk film kabaca ilk kitabın tamamı ile ikinci kitabın yarısını kapsıyordu. Güçlü bir tahminle, devam filminin ilk filmin kaldığı yerden devam edeceğini söyleyebiliriz. Serinin 3. filmi ise "To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean" adını taşıyacak. 3. devam filmi için prodüksiyon yeni başladı. 3. devam filminin vizyon tarihine dair ise henüz bir detay yok.

Serinin 2. romanının konusu şöyleydi; Lara Jean, Peter'a gerçekten aşık olmayı beklemiyordu. O ve Peter sadece rol yapıyorlardı. Ancak aniden her şey rol olmaktan çıktı. Şimdi Lara Jean'in aklı daha önce hiç olmadığı kadar karışık. Geçmişinden başka bir çocuk hayatına döndüğünde, Lara Jean’in de ona olan duyguları geri dönüyor. Bir kız aynı anda iki çocuğa aşık olabilir mi? Aşk asla kolay değildir, ama belki de bu onu inanılmaz kılan şeyin bir parçasıdır.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Oquzhan21

Korona Virüsü Yayılıyor : Türkiye’ye Gelen Yolcular Termal Kameralarla Taranacak

Dünya Sağlık Örgütü Alarma Geçti : Korona Virüsü Nedir? Nasıl Bulaşır ?