in ,

Rick and Morty’nin 4. Sezon Fragmanı Sonunda Geldi (!)

İki yıldan uzun süredir beklenen Rick And Morty‘nin yeni sezonu ile ilgili ilk bilgiler sonunda paylaşılmaya başlandı. Animasyon diziler arasındaki en başarılı yapımlarından biri olan ve yetişkinlere hitap eden Rick And Morty 4. sezon fragmanı sonunda yayınlandı. Yeni sezonun ilk ipuçlarını veren fragman ile dizinin çıkış tarihi de netlik kazanmış oldu. Açıkçası ilk fragmanla birlikte bende fazlasıyla merak uyandırdı. 

10 Kasım Pazar günü yayınlanmaya başlaaycak olan diziden üzücü bir haber var ki dizinin dördüncü sezonu iki parçaya bölünmüş olarak yayınlanacak. Sezonun ilk beş bölümü bu yıl yayınlanacak. Kalan ikinci yarısı ise 2020 yılında izleyiciler ile buluşacak. 

Dizinin yapımcısı Harmon, yakın zamanda Entertainment Weekly ile yaptığı röportajda, “Hata yapma korkusu olmadan şunları söylemek istiyorum, bence sezon 3 ile 4 arasındaki boşluğun uzun zaman almasının saçma olduğunu düşünüyorum. Bu sezonun diğer yarısını ne kadar hızlı yetiştiririz bilmiyorum ama asla bu kadar uzatmayı düşünmüyoruz. Ayrıca sezon 4’e başlamadan önce çözülmesi gereken pek çok şey vardı ve gerçekten de kendimizi belirli bir programa zorladık. Bu yüzden sezon 4’ü bitirirken, sezon 5’i yazmaya başladığımızı söylemek iyi bir duygu.” açıklamalarında bulundu.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hearthstone’da Cadılar Bayramı Yenilikleri Geliyor

Doom Eternal Yayınlanma Tarihi Ertelendi