in

Online Ücretsiz Egzersiz Platformu: Brogrammer

Spora yeterli vakti ayıramayanlar için kısa süreli hareketlerle spor yapmaya olanak tanıyan online platform Brogrammer, hem zaman tasarrufu sağlıyor hem de egzersiz için belli başlı hareketleri kullanıcıya öğretiyor.

Hem yediklerimiz hem de bütün gün hareketsiz kalıyor oluşumuz, birçok sağlık sorununu beraberinde getiriyor. Bu durum sporu bize biraz daha zorunlu kılıyor. Ancak çoğu zaman yeterli vakti bulamıyoruz ve spor yapmaktan kaçınıyoruz.

Spora vakit bulamayanlar için kısa süreli hareketler yaparak bu ihtiyacı karşılamayı sağlayan online platform Brogrammer, hem zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor hem de egzersiz için belli başlı hareketleri öğrenmemize yardımcı oluyor.

Brogrammer nasıl kullanılır?

Web sitesine girdiğimizde bizi iki seçenek karşılıyor. 

"Take Random Challenge" butonuna tıklayarak herhangi bir ayarlama yapmadan başlayabiliyoruz. 

"Create Your Own Challenge" butonuna tıklayarak kendi odağımızın doğrultusunda tercihlerimizi yaparak en uygun olduğunu düşündüğümüz antremanı belirleyebiliyoruz.

Ücretsiz platformun en güzel yanlarından biri herhangi bir zaman sınırlaması olmaması. Ayrıca kronometresi sayesinde ne kadar spor yaptığınızı da takip edebiliyorsunuz. 

Brogrammer hem ücretsiz hem de oldukça kolay kullanılabilir bir arayüze sahip. Ayrıca kullanmak için herhangi bir üyelik falan da gerekmiyor.

Brogrammer'ı buradan inceleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jet Sosyete’nin Artık Puhu TV’de yayınlanacak

31TL Değerindeki Oyun Epic Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu