in

League of Legends Taktik Savaşları 9.18 Yaması Öne Çıkan Takımlar

Mitopyalılara TFT de ancak birincilik yakışır dedik ve sizler için mevcut yamanın en efektif takımlarını derledik.

Vahşi Yordle'ların Gazabı Adlı Çalışma

Elementalist Buff'ının verdiği golemin ne kadar iş yaptığını hepimiz biliyoruz. Üstüne bir de Lissandra bu yamada güçlendirilince. Elementalistlerin gücüde otomatik olarak iyice arttı. Lissandra, Brand, Ahri gibi tehlikeli karakterlere bir de vahşi ve büyücü buff'ı verince şenlik başlıyor. 40k vuran Veigarlar mı ararsın tek ultiyle rakip takımı patates gibi kızartan brandler mi ararsın ? Yordle buffı da kreması. Ayrıca nispeten kolay toplanabilen şampiyonlar barındırdığı için ilk sırada paylaşıyorum.

Hiçlik Suikastçıları

Bu yamaya damga vuran kompozisyon buydu zaten ve pek çok yayıncının bu kompozisyondan tabiri caiz ise "teq" yemesine de bu takımla "teq" atmasına da şahit olduk. Diyecek fazla birşey yok ekstra olarak Dövüşçü buff ı da aktif edilebilir böylece rakibi oyalayacak ön saflarınız suikastçılarınıza daha çok zaman kazandırabilir.

Baş Belası Bir Takım

Havada uçuşan ultiler, rakibin ulti kullanamadan ölen şampiyonları. Kulağa hoş geliyor değil mi ? Mana çaldıkları için normalden daha fazla ulti atma fırsatı yakalayan bir takım ve bu takımda Brand gibi bir başbelası var. Elementalıst buffından gelen Golem de bu takımın tank açlığını bir nebze hafifletiyor fakat yinede çok "glasscanon" diye tabir edilecek riskli bir takım. Her ne kadar dehşet bir hasarınız olsa da siz de çok kırılgan bir takım olacaksınız. Bu takımın kötü yanlarından biri de maliyeti birçok kilit şampiyonu gerçekten pahalı.

En İyi Savunma İyi Bir Saldırıdır.

Ne kadar ofans o kadar defans diye tarif ettiğim takım gerçekten hiç hasar problemi yaşamıyor. Ön saflarınız dahi rakibi parçalayacak potansiyelde. Şablonda Gösterildiği şekilde başlangıçta bazı şampiyonlar ile asıl kadroyu kurana dek idare ettikten sonra, doğru zamanda bunlardan vazgeçebilir ve orjinal kadroyu kurabilirseniz, önünüze çıkacak çoğu takımı eritmeniz işten bile değil. Sadece Büyücüler gibi ani yüksek alan hasarı olan ve sersemletme efekti bol takımlardan uzak durun yeter.

ABRAKADABRAAA!

Büyücü takımı tft çıktığından beri neredeyse hiç metadan düşmedi Aurelion Sol un ateşini biraz söndürseler de bir takım olarak büyücüler hala yüksek zafer oranına sahip bir takım. Aman suikastçılara dikkat.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Gökalp Akalın

Profesyonel öğrenci, KLU da tarih okudu. Şimdi Sakaryada bilgisayar programcılığı okuyor. Tarantino fanı.

Milliler Rahat Kazandı!

Elon Musk, Tesla Pickup’ın Çıkış Tarihini Kısmen Açıkladı