in ,

İstanbul 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali’ne Hazırlanıyor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan final karşılaşması için bir internet sitesi duyurdu. Site içerisinde İstanbul, ikonik mekanlar ve turistik yerler hakkında bilgi alabileceği belirtildi. Aynı zamanda  organizasyon hakkında da bilgiler mevcut. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.

TFF Başkanı Nihat Ödemir internet sitesinde yayınladığı açıklamada;

Burada, Türkiye Futbol Federasyonu’nun uluslararası takvimin en büyük maçına ev sahipliği yapmak için nasıl hazırlanacağı hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri bulacaksınız. Yenilenmiş Atatürk Stadyumu’nu ziyaret eden tüm taraftarlara unutulmaz bir deneyim yaşatmak için ulusal ve bölgesel otoritelerle yakın çalışıyoruz.

Türkiye, futbolu seven bir ülkedir ve aynı sezon ikinci kez uluslararası finale ev sahipliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Her şey Ağustos ayında UEFA Süper Kupası ile başladı ve şimdi perde başka bir harika fırsat olacağından emin olduğumuz bu finalle kapanacak. Sizi 30 Mayıs’ta İstanbul’da görmeyi dört gözle bekliyoruz ve bu finalin de 2005’te en son ev sahipliği yaptığımız gibi unutulmaz olacağını umuyoruz.

ifadelerini kullandı.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Ahmet Demir

mitopya.com'da Bilim-Teknoloji, Gündem, Spor kategorilerinde içerik oluşturan, yazılım geliştirici

Toplam 249 TL Değerindeki 2 Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Süper Lig’de Günün Maçları : 22-02-2020 Cumartesi