in ,

İki İlimizde Korona Virüsü Paniği : Bir Kişi Ölü Bulundu

Tüm dünya da korku ve paniğe yol açan korona virüsü hızla yayılmaya devam ediyor. Türkiye’de ise henüz bir vakaya rastlanılmış değil. Bugün iki ilimizde korona virüsü paniği yaşandı.

Yabancı Uyruklu Bir Şahıs Ölü Bulundu

Kocaeli Seka Devlet Hastanesi'nin otoparkında park halinde bulunan yabancı plakalı bir araç içerisinde yabancı uyruklu bir kişi ölü olarak bulundu. Araç içerisindeki şahsı gören vatandaşlar durumu ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler, aracın Hollanda plakalı ve içindeki şahsın da yabancı uyruklu olması sebebiyle özel kıyafetleriyle araca müdahalede bulundu. Alınan örnekler incelenmek üzere Ankara'ya gönderildi.

Sakarya'da Korona Virüsü Şüphesi

Sakarya’da ise kimliği açıklanmayan bir kişi, sabah saatlerinde karın ağrısı, yüksek ateş ve mide bulantısı şikayetleri ile Kaynarca Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Bir süre önce Umre ziyaretinden geldiği öğrenilen kadın, Corona virüsü şüphesi ile özel bir sedye ile Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Gözlem altında tutulan kadından alınan kan örnekleri bir dizi testlerden geçirilmek üzere laboratuvara gönderildi.


Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Clark Kent

Mitopya'nın başarılı gazetecisi

İtalya’da Koronavirüs Yayılıyor : Eğitime Ara Verildi

Boğazdan Bir Rus Gemisi Daha Geçti