in , , ,

Epic Games Yılbaşı Fırsatları : 59 TL Değerindeki Oyun 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu

Yıl boyunca onlarca ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, Yılbaşı Fırsatları kapsamında 12 gün boyunca her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak veriyor. Bugünün ücretsiz oyunu ise 59 TL değerindeki  strateji türünde Shadow Tactics.

Shadow Tactics'in Epic Games Mağazasındaki açıklaması ise şu şekilde:

Shadow Tactics, Edo döneminde Japonya'da geçen zorlu bir taktiksel gizlilik oyunudur
Ölümcül uzmanlardan oluşan bir ekibin yönetimini ele geçirin ve düzinelerce düşman arasında gölgelere sızın. Muazzam kaleler, karlı dağ manastırları ya da gizli kamplara gizlice girerken yaklaşımınızı seçin. Tuzaklar kurun, rakiplerinizi zehirleyin veya düşmanla irtibattan tamamen kaçının.
Grup oldukça farklı kişiliklerden oluşuyor
Bir ekip olarak çalışmak ilk başta imkansız gibi görünüyor. Fakat birçok görevden sonra güven kazanılıyor ve arkadaşlıklar kuruluyor. Karakterler kendi dinamiklerini oluşturuyor ve her üye kendi özel şeytanıyla yüzleşmek zorunda kalacak.

Shadow Tactics Oyununu Kütüphaneme Nasıl Eklerim?

Buraya tıklayarak Shadow Tactics'in Epic Games mağazasındaki sayfasına gidin. Açılan sayfadan Al butonuna tıklayın. Daha sonra açılan pencereden Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu koalyca kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tüm işlemler bu kadar.

Daha fazla ücretsiz oyun ve fırsatlardan haberdar olmak için takipte kalın.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toyota’dan Yerli Otomobile : Hoşgeldin

Balık Tutmanın İlginç Bir Yolu