in ,

51.Bölgeye Akın Akın İnsan Topluluğu Geliyor

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen ve yaklaşık 2 milyon kişinin gideceği söylentisi dolaşan 51. Bölge baskın etkinliği, bugün itibariyle başladı. Kuzey Amerika saatine göre başlayan baskın etkinliği için yavaş yavaş,gidecek insanlar toplanıyor. Reddit, Twitter ve Facebook üzerinden örgütlenen insanlar, ABD’nin askeri üssü etrafında toplanmaya başladı. 

Saatler geçtikçe artan insan sayısı ise çevredeki polislerin ilgisini çekti. ABD askeri ise toplanan insanlardan çölün ortasında bulunan bölgeden uzaklaşmalarını istiyor. Ancak açılan onlarca kişisel canlı yayına bakılırsa, insanların bölgeden pek uzaklaşmaya niyetleri yok. Bunların yanında Hürriyet'in haberine göre ABD Hava Kuvvetleri Sözcüsü, New York Times gazetesine açıklamasında üs bölgesine girmenin tehlikeli ve yasak olduğunu belirterek "Hava Kuvvetleri, Amerika ve varlıklarını korumaya hazırdır" açıklamasında bulunmuştu.

Yıllardır gizemini koruyan 51. Bölge'de uzaylı olup olmadığı ise eğer bu baskın başarılı olursa belli olacak. Bölgenin etrafında toplanan insanlar ise askerlerinin herkesi durduramayacağını bildiklerinden ölüm tehlikesini göze alarak geri adım atmıyorlar.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Tuna Karaman

Bilgisayar Programcılığından mezun,Yönetim Bilişim okuyan,sürekli oyun oynayan biriyim.

Süper Lig’de 5. Hafta Başlıyor…

League of Legends Tarihine Geçen Olay