in , ,

39TL Değerindeki Oyun Epic Games Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Mitopya Ekibi olarak ücretsiz oyunları sürekli olarak sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz. Her hafta olduğu gibi bu haftada Epic Games‘in ücretsiz oyunlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games Store, hem yaptığı düşük kesintilerle oyun geliştiricilerini, hem de her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla kullanıcıları platforma çekmeye çalışıyor. Oyunculara her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games Store, bu hafta Ödüllü Fables çizgi romanlarından (DC Comics/Vertigo) uyarlanan Aksiyon ve Macera türündeki  The Wolf Among Us oyununu kullanıcılarına 19 Aralık saat 18:59’a kadar ücretsiz olarak verilen oyunu aşağıdaki adımları izleyerek ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

 The Wolf Among Us'ın Epic Games Store’daki Açıklaması :

Ödüllü Fables çizgi romanlarından (DC Comics/Vertigo) uyarlanmıştır. Büyük kötü kurt Bigby Wolf olarak acımasız, kanlı bir cinayetin, her kararınızın çok büyük sonuçlar doğurabileceği bir oyun serisinde olacakların yalnızca habercisi olduğunu keşfedin.

The Wolf Among Us

Beğenilen Telltale Games'ten, ödüllü Fables çizgi romanlarından (DC Comics/Vertigo) uyarlanmış cesur, şiddetli ve yetişkinlere yönelik bir gerilim oyunu geliyor.

Büyük kötü kurt Bigby Wolf olarak acımasız, kanlı bir cinayetin, her kararınızın çok büyük sonuçlar doğurabileceği bir oyun serisinde olacakların yalnızca habercisi olduğunu keşfedeceksiniz.

Telltale'ın seçimlere ve sonuçlarına dayalı çığır açan oyun mekaniğinin evrimi, oyuncunun Fabletown Şerifi Bigby Wolf olsanız bile büyük, kötü şehirde yaşamın kanlı, korkunç ve tehlikeli olduğunu öğrenmesini sağlayacak.

The Wolf Among Us Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Core 2 Duo 2.3 Ghz veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: ATI veya NVidia kart, 1024 MB RAM
Depolama: 2 GB

The Wolf Among Us Oyununu Kütüphanemize Nasıl Ekleriz?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin ve “AL” butonuna tıklayın.

Açılan satın alma işlemi sayfasından sağ altta bulunan "Siparişi Ver" butonuna tıklayın.

Yapmanız gereken işlemler sadece bu kadar. The Wolf Among Us hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazla ücretsiz oyun fırsatlarından haberdar olmak için takipte kalın.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Netflix’in Beren Saat’li Atiye Dizisinin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Ziraat Girişim Sermayesi Simit Sarayı’nın %51 Hissesi İçin Başvuruda Bulundu