in , , ,

32 TL Değerindeki Oyun Kısa Süreliğine Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Yaklaşık bir yıldır verdiği ücretsiz oyunlar ile kütüphanemizi zenginleştiren Epic Games bu yolunda kararlılıkla ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 3 başarılı oyunu ücretsiz olarak veren Epic Games bu kez 32 TL değerindeki bir oyunu ücretsiz olarak veriyor.

Aksiyon türündeki Sundered: Eldritch Edition’ı 16.01.2020 saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyunu kütüphanenize eklemeniz için yapmanız gereken tüm adımlar aşağıda yazıyor …


Sundered: Eldritch Edition'ın Epic Games Mağazasındaki Açıklaması:

Jotun'un yaratıcılarından klasik bir türe meydan okuyan zorlu ve benzersiz Sundered, kadim ve tekinsiz güçlere karşı koyacağınız veya onları kucaklayacağınız kaotik, elle çizilmiş bir metroidvania. Üstelik şimdi yerel işbirliği modu ile!


Karşı koy ya da Kucakla.
Sundered, kadim ve tekinsiz güçlere karşı koyacağınız veya onları kucaklayacağınız kaotik, elle çizilmiş bir metroidvania oyunu. İlhamını H.P. Lovecraft'ın eserlerinden alan ve sürekli değişen bir dünyada korkutucu düşman ordularıyla yüzleşin.

Sürekli Değişen Mağaralara Hapsolmuş
Harap bir dünyada dolaşan ve korkunç düşman ordularıyla dolu, sürekli değişen mağaralara hapsolmuş Eshe'yi oynayın. İnsanlığınız pahasına, devasa boss'ları yenmek için yozlaşmış kutsal emanetlerin gücünü kullanın.

Yalnız Gitmek Tehlikeli! 
Sundered: Eldritch Sürümü; yeni alanlara ve yeni Magnate of the Gong boss'una karşı kaotik bir savaşın yanı sıra, 4 oyuncuya kadar işbirliğine dayalı çok oyunculu mod desteğine de sahip olan Magnate of the Gong güncellemesini içeriyor

Keşfedin ve Savaşın 
Elle çizilmiş güzel bir dünyanın kalbindeki, devamlı değişen bir zindana dalın. Dinamik olarak ortaya çıkan tekinsiz canavarlar ordularıyla yüzleşin. Öfkeli yakın dövüşler ve destansı boss savaşlarıyla yeteneklerinizi ve reflekslerinizi test edin.

Öl ve Yükselt
Tecrübeli oyuncular için zorlu bir macera olarak tasarlanan Sundered'de ölüm sadece bir başlangıç. Öldüğünüzde, karakterinizi yükselttiğiniz ve özelleştirdiğiniz Hub'da yeniden doğarsınız. Bir dizi benzersiz Fayda, istatistik ve özel Yetenekle donanın ve bunları yükseltin.

Sundered: Eldritch Edition Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Microsoft® Windows® 7 (64-bit)
İşlemci : 1.8 GHz İşlemci
Bellek : 4GB
Ekran Kartı : En az 256 MB video belleğine sahip DirectX 10 uyumlu grafik kartı
Depolama Alanı : 3GB

Sundered: Eldritch Edition'ı Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarakoyunun Epic Games mağazasını açın. Açılan sayfada Al'a tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu ücretsiz ve kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TRT1’in Yeni Absürd Komedisi TUTUNAMAYANLAR Başladı

Amerikalı Yetkililer : ‘İran uçağı kazara düşürmüş olabilir’