in ,

Youtube Tv Arayüzüne Tarayıcıdan Erişilemeyecek

Akıllı televizyonların ortaya çikmasiyla beraber Youtube'un da iyice popüler olmasıyla artık televizyonlarımızdan da Youtube'a sıkça giriyoruz. Youtube yeni aldığı kararla birlikte TV için oluşturduğu arayüze artık normal tarayıcılardan erişime izin vermeyecek.

Son zamanlarda TV'de yayınlanan içeriklerin yeterince çekici gelmemesi sonucu dijital platformlara ilgili gittikçe artmaya başladı. Bu platformlardan en popülerlerinden biri de youtube. Ücretsiz olan platformdan dilediğimizce yararlanabiliyoruz. Youtube'un Akıllı Tv'lerin artışıyla birlikte, bu cihazlar için  geliştirdiği bir de Tv arayüzü bulunuyor. Bu arayüze tarayıcılarımızdan youtube.com/tv adresine girerek erişebiliyoruz. Ancak youtube yakın zamanda bunu engelleyeceklerini belirtti.

Şimdilik Youtube TV'ye kolayca girebilsekte, platforma girdiğimizde bizi bir uyarı mesajı karşılıyor. Mesajda bu sürümün yaın zamanda kaldırılacağından bahsediliyor. Ancak sürüm tamamiyle kaldırılmayacak sadece erişilebilecek cihazlar kısıtlanacak. Yani bu arayüzü seviyorsanız yakın zamanda erişmek için arayüzü destekleyen bir cihaza sahip olmanız gerekmektedir.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31TL Değerindeki Oyun Epic Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Google Street View’e Yansımış Birbirinden Çılgın Görüntüler