in , , ,

TOGG’dan Yerli Otomobil İçin Ön Sipariş Açıklaması

Teknolojik özellikleri ve tasarımıyla oldukça beğeni toplayan yerli otomobil, 2022 yılında yollarda olacak. Ancak yerli otomobilin fiyatı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Yerli otomobilin fiyatı ne kadar olacak ?

TOGG Ön Sipariş İle İlgili Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bazı bilgilere göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki ön sipariş işleminde ön ödeme miktarının 30-40 bin TL olacağını belirtilmişti. Bu konuyla ilgili yerli otomobilin geliştiricisi Türkiye Otomobili Girişim Grubu (TOGG) açıklamalarda bulundu. Araçlarla ilgili ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesi gerektiğini ifade etti.

TOGG'un Açıklaması

“Tanıtımının ardından milletimizin büyük beğeni ve teveccühünü kazanan Türkiye’nin Otomobili için yurt içi ve yurt dışından çok sayıda mesaj ve telefon almaktayız. Türkiye’nin Otomobili’nin üretim, satış ve pazarlama stratejileri titizlikle yürütülmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın manevi değeri çok yüksek ön sipariş dışında araçlarla ilgili ön sipariş talebinde bulunmak isteyen kişi ve kurumların TOGG tarafından yapılacak resmi açıklamaları takip etmesini önemli rica ederiz”

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Clark Kent

Mitopya'nın başarılı gazetecisi

Counter Strike Global Offensive 2020 Hizmet Madalyası

PUBG’deki AVM’nin Kartondan Nasıl Yapılacağını Gösteren Yetenekli Youtuber