in , ,

The Invisible Man’den Yeni Tanıtım Fragmanı Geldi

Bir dönemin başarılı hikayeleri beyaz perdeye uyarlanan canavar filmlerindeki karakterleri beyaz perdeye yeniden uyarlayarak yeni bir evren başlatmak isteyen Universal, bu plan çerçevesinde hayata geçirdiği ilk filmini şubat ayında izleyicilerin beğenisine sunacak. Universal'ın bu evrende ki ilk filmi The Invisible Man olacak.

Universal, 1933 yılında H.G. Wells‘in romanından beyaz perdeye aynı isimle uyarlanan filmin yeniden yorumlanmış versiyonunu, Super Bowl sırasında yayınlanan yeni tanıtım filmi ile karşımıza çıkardı.

Yeni The Invisible Man filmi, kendisine şiddet uygulayan eski erkek arkadaşının intihar ettiğini öğrenen Cecilia’nın hikâyesini konu alıyor. Son derece zeki bir bilim insanı olan eski erkek arkadaşının öldüğüne ikna olmayan Cecilia, kız kardeşinin yanına taşınarak yeni bir hayata başlamak için ilk adımları atacak. Kısa süre sonra açıklayamadığı olaylarla karşı karşıya gelen Cecilia, kimsenin göremediği birisi tarafından takip edildiğini ispatlamak zorunda kalacak.

Yalnızca 9 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olan filmin yapımcılığını The Conjuring, Whiplash, Get Out ve BlacKkKlansman gibi filmlerde imzası bulunan Jason Blum üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Leigh Whannell’in oturduğu bilim kurgu korku filmi The Invisible Man, 28 Şubat tarihinde vizyona girecek.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çin’den Gelen 62 Kişi İçin Karantina Süreci Başladı

Çin’in Corona Virüsü İçin İnşa Ettiği Hastaneden İlk Görüntüler paylaşıldı