in , , ,

Ronaldinho Paraguay’da Tutuklandı

Ülkeye sahte pasaporla giriş yapmaya çalıştıkları gerekçesiyle Brezilyalı eski yıldız futbolcu Ronaldo de Assis Moreira (Ronaldinho) ve kardeşi Roberto de Assis Moreira’nın, Paraguay Devlet Mahkemesi kararıyla tutuklanmasına karar verdi.


Başsavcılık Şahısların Tutuklanması İçin Talimat Vermiştir

Bakanlık yaptığı açıklamada, ‘Başsavcılık şahısların tutuklanması için talimat vermiştir. Oyuncu Ronaldinho, sahte içerikli bir kamu belgesi kullanmakla suçlanmaktadır” ifadelerini kullandı.Mahkeme Sürecine Kadar Tutukluluklarının Devamına Karar Verildi

Olay günü soruşturmayla ilgilenen savcı Federico Delfino, iki kardeşin suçu fark etmeden işlemesi sebebiyle tutuklama yoluna gitmeden mahkemeden farklı bir şekilde cezalandırılma talep etmiş ancak yargıç Mirko Valinotti, aksi bir karar alarak bir sonraki mahkeme sürecine kadar ikilinin tutukluluğuna karar verdi. 

Ronaldinho ve kardeşi'nin, kısa süre içerisinde tekrar hakim karşısına çıkacağı belirtildi. İkilinin soruşturma sürecinde tutukluluklarının devam etmesi veya serbest bırakılması yönünde karar verilecek.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Clark Kent

Mitopya'nın başarılı gazetecisi

Umre Dönüşü Karantinaya Alınan Hastanın Sonuçları Çıktı

C# – Dikdörtgenin Alanını ve Çevresini Hesaplama – Basit Örnekler – Console Application