in

Milli Eğitim Bakanlığından Yeni Ders Zili

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı 9 Eylül’de başlayacak. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu sene tüm okullarda çalınması için hazırlık yaptıklarını, bu sene her okulda aynı ders zilinin olacağını söyledi. Ziya Selçuk’un tam açıklaması şu şekilde.

Bu anlamdaki çalışmamızı bugün paylaşıyoruz. Hem bir zil söz konusu, çocuklarımızın teneffüslere çıkarken işitecekleri, hem de aynı melodinin söz konusu olduğu bir şarkımız var. Şarkımızın bestesini müzisyen Nil Karaibrahimgil yaptı. Sözlerini Şermin Yaşar yazdı. Bu şarkımızın ve okul zilimizin hazırlanmasında daha önce 23 Nisan şarkımızı da hazırlayan ekip çalıştı. Bu bağlamda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın hizmetine yeni bir faaliyeti sunmuş olmaktan da çok mutlu olduğumuzu belirtmek istiyorum. Burada öğretmenlerimiz ve yöneticilerimizle beraber bunu Nevşehir’de paylaşmaktan da ayrı bir mutluluk duyuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.

Nevşehir’de tanıttıkları zili sizin için buraya ekledik. Yeni eğitim öğretim yılında geleceğimiz olan tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Ahmet Demir

mitopya.com'da Bilim-Teknoloji, Gündem, Spor kategorilerinde içerik oluşturan, yazılım geliştirici

Deepfake ile Will Smith Matrix’te Keanu’nun Yerine Oynatıldı

Türkiye-Polonya Maçı Hangi Kanalda?