in ,

Kai’Sa League of Legends Taktik Savaşlarına Katılıyor

Bir sonraki TFT yaması ile oyuna katılacak olan Kai’Sa ilk izlenimler olarak gerçekten çok güçlü umarız bizlerin oyununa gelinceye dek biraz daha “dengelenir” diye umuyoruz.

Genel Hatları İle Kai'sa

5 altın değerinde olacak ve Köken olarak tahmin edebileceğiniz gibi "hiçlik" 'e mensub olacak. Ayrıca Gnar, Kennen gibi bazı şampiyonlarda olan çift sınıf çift köken mevzusu Kai'sada da var. Suikastçı ve kolcu sınıflarını barındıran Kai'Sa Çok can yakacak.

Kai'Sa Tam Bir Avcı

TFT'deki yeteneği de belli olan Kai'Sa LoL deki ultisi ile aynı ultiyi kullanacak. Yani "Ölümcül Dürtü". Ölümcül dürtü yeteneğini açıklayacak olursak ; Kai'Sa kendisine en uzak düşman birimin yanına ışınlanarak, 3 saniye boyunca kalkan ve saldırı hızı kazanacak.

Kai'Sa'nın Statlarına Bakalım

Yıldız seviyesine göre; 

Can: 700 / 1260 / 2520.

Saldırı gücü: 55 / 99 / 198.

Dakika başına hasar : 69 / 124 / 248.

Menzil: 2 birim.

Saldırı hızı: 1.25.

Zırh ve Büyüdirenci: 20/20.

Son Bir Değerlendirme

Gerçekten oyuna yenilik getirecek güzel mekaniklere sahip ilginç bir karakter olacak fakat hepimiz biliyoruz ki TFT de belli eşye dizilimleriyle çok alakasız karakterler dahi karşı koyulamaz hale gelebiliyor. Kai'Sa'nın yetenek kiti ise "suikastçı" olmasından ötürü oldukça tehlikeli. Düşünün rakibin en tehlikeli şampiyonu anında yemeyip yedirdiğiniz giymeyip giydirdiğiniz Draven'inizin dibinde bitiyor onu öldürdükten sonra tam kendisine dönüldüğünde olay mahalinden kaçıp bir de kalkan kazanıyor. Evet pek hoş bir durum değil. Ama muhtemelen ufak tefek rötuşlar ile daha sağlıklı bir hale getirilecektir.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Gökalp Akalın

Profesyonel öğrenci, KLU da tarih okudu. Şimdi Sakaryada bilgisayar programcılığı okuyor. Tarantino fanı.

League of Legends 9.19 PBE Yama Notları Özet

Temsilcimiz Galatasaray Club Brugge İle Oynadı