in , ,

Disenchantment 2. Kısım Fragmanı Yayınlandı

Simpsons ve Futurama dizilerinin de yapımcısı olan Matt Groening’ın Netflix dizisi Disenchantment’in 2. kısım fragmanı yayınlandı. Disenchantment Part 2, 20 Eylül günü Netflix‘te yayınlanmaya başlayacak.

Fragmandan anladığımız kadarıyla hikaye kaldığı yerden devam ediyor. Prenses Bean kaybettiği Elfo’nun yasını tutuyor. Ancak kendisinin tapınak benzeri bir yerde yanan bir alevin içerisinden elfo 'le temas kurması durumu değiştirecek gibi.

"Siz de benim gibiyseniz birinci sezonunun sonunun ardından Elfo’yu düşünmeden duramamışsınızdır. Güzel haber; Disenchantment Part 2, 20 Eylül’de geri dönüyor.”

Netflix, Disenchantment konusunda oldukça kararlı gözüküyor. Hatta dizinin uzun bir süre daha izleneceği konusunda kendisinden o kadar emin ki daha fazla yeni bölüm onayı aldığını duyurdu. Netflix, Dizinin 20 bölümünü sipariş etmiş ve bunu ilk sezona 10’ar bölüm olacak şekilde 2 ksıım olarak yayınlama kararı almış. Ekim ayında 20 bölüm siparişi daha vererek diziyi ikinci sezonuyla genişletmeye karar vermiş.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

the mandolarian

The Mandalorian Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Steam de %90 a varan indirimler.