in ,

Ancestors: The Humankind Odyssey;Xbox One ve PlayStation 4 İçin Gelecek

Panache Digital Games ve Private Division bugün, kreatif direktör Patrice Désilets'in üçüncü şahıs hayatta kalma oyunu olan Ancestors: The Humankind Odyssey'nin 6 Aralık'ta Xbox One ve PlayStation 4'te piyasaya sürüleceğini açıkladı. 

Ancestors: The Humankind Odyssey şu anda 39.99 € fiyatı ile PlayStation ve Microsoft mağazalarından ön sipariş verilebilir.

Ancestors: The Humankind Odyssey;

Oyundan kısaca bahsetmek gerekirse;Ancestors: The Humankind Odyssey, oyuncuların MÖ. 10 milyon yılından, MÖ. 2 milyon yıl öncesine kadar 8 milyon yıl boyunca sert ama güzel Afrika topraklarında hayatta kalmaları ve evrimleşmeleri için çaba harcamasını sağlayacak. İnsanoğlunun ilk öncülerini temsil edecek olan oyuncular, Neojen Afrika'yı keşfederken, bölgelerini genişletecek ve bu açık dünya hayatta kalma oyunun getirdiği  yenilikçi yaklaşımında hayatta kalmak için klanlarını bir nesilden diğerine ilerletmek için geliştirmeye çalışacak. Oyun ve mekaniği, oyuncuların çeşitli arazileri ve çevreleri keşfedip, çeşitli avcılarla karşılaşıp onları alt ederek elde ettiği ve klanlarını gelecek nesillere hazırlamak için onlara aktardığı yeni yetenekleri öğrenme, evrimleşme, keşfetme ve hayatta kalma temellerine dayanmakta.


Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Tuna Karaman

Bilgisayar Programcılığından mezun,Yönetim Bilişim okuyan,sürekli oyun oynayan biriyim.

EA Games Oyunlarının Steam’de Yayınlanacağı Duyuruldu

Black Desert Mobile Ön Lansmanı Hangi Ülkelerde?