in , , ,

50 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Her hafta ücretsiz yeni bir oyun veren Epic Games bu defa 50 TL değerindeki strateji oyunu Offworld’ü ücretsiz olarak veriyor. 27 Şub 2020 tarihinde çıkış yapan oyunu 12.03.2020 saat 18:00’den önce ücretsiz oalrak kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler haberimizde…

Offworld'ün Epic Games Mağazasındaki Açıklaması:

Mars'ta koloniler kuruldu ve Dünya'nın ticari devleri bu yeni pazara hükmetmek için savaşıyor. Civilization IV'ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından geliştirilen bu hızlı ekonomiyle ilgili gerçek zamanlı strateji oyununda kıran kırana bir mücadele var.


Offworld Trading Company


Bu Oyun Hakkında
Mars'ta koloniler kuruldu. Şimdi Dünya'nın en büyük ticari devleri bu kolonileşmeyi destekleyecek şirketler kurmaya davet edildi. Civilization IV'ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından geliştirilen bu hızlı ekonomiyle ilgili gerçek zamanlı strateji oyununda pazara hükmetmek için kıyasıya bir mücadele veriliyor.

Servetini Kazanmak için Mars'ta Yatırım Yap
Uzay seyahatinin gerçeğe dönüşmesi ve Dünya'daki ulaşılması kolay kaynakların azalması ile umutlu insanlar servetlerini kazanmak için gözlerini sıradaki hedeflerine; Mars'a diktiler.

Büyük Marslı İşletmeleri'nin Başlangıç Noktasını Keşfedin
Dinamik tek oyunculu macera modunda Mars'taki kolonileşme çabasının kaderini belirle. Birden fazla türde CEO, Mars'ın geleceğine nasıl hükmedecekleri konusu ve bu konudaki motivasyonlarını bulmak için saatlerce keşifler yapıyorlar.

Çok Oyunculu Yeni Maceraları Deneyimle
Sekiz oyuncuya kadar destekleyen sağlam ve heyecan verici çoklu oyuncu moduyla hiçbir oyun birbirinin aynısı olmayacak! Sen ve rakiplerinin seçtiği dört başlangıç şirketine ve biriktirdiğiniz kaynaklara göre piyasalar dalgalanacak.

Rakiplerin Seni Kontrol Etmeden Sen Piyasayı Kontrol Et
Silahların tabanca veya bombalar değil, pazar güçlerin. Kazanmak için çıkaracağın kaynaklar, satacağın ve alacağın mallar, gezegenin heyecan verici yeraltı dünyasıyla etkileşimin ve hangi stokları ne zaman alacağın ile ilgili zorlu kararlar vermelisin

Offworld Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10 / 8.1 / 7
İşlemci :  1.8 GHz Intel Core 2 Duo / 2.0 GHz AMD Athlon X2 64
Ekran Kartı : Nvidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3870 / Intel HD Graphics 4600
Bellek : 2 GB RAM
Depolama : 2 GB

Offworld'ü Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazasını açın. Açılan sayfadan Al'a tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu kolayca ve ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İdlib’te Ateşkes Kararı : Türkiye ve Rusya Arasında Mutabakat İmzalandı

18 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu