in , ,

31TL Değerindeki Oyun Epic Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Mitopya Ekibi olarak sizin de sevdiğiniz gibi ücretsiz oyunları her sürekli olarak sizlerle buluşturmayı çalışıyoruz. Her hafta olduğu gibi bu haftada Epic Games‘in ücretsiz oyunlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games Store, hem yaptığı düşük kesintilerle oyun geliştiricilerini, hem de her hafta verdiği ücretsiz oyunlarla kullanıcıları platforma çekmeye çalışıyor. Oyunculara her hafta ücretsiz oyunlar veren Epic Games Store, bu hafta Aksiyon, Nişancı, Macera türündeki RUINER oyununu kullanıcılarına 14 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak veriyor. 

RUINER, 2091 yılında siber metropol Rengkok'ta geçen acımasız bir aksiyon oyunudur. Kablolu bir psikopat, gizemli bir bilgisayar korsanı arkadaşının rehberliğinde gerçeği ortaya çıkarmak ve kaçırılan erkek kardeşini kurtarmak için yozlaşmış bir sisteme kafa tutuyor.


Oyunun Epic Games mağazasındaki tanıtım yazısı şöyle:

RUINER, 2091 yılında siber metropol Rengkok'ta geçen acımasız bir aksiyon oyunudur

Kablolu bir psikopat, gizemli bir bilgisayar korsanı arkadaşının rehberliğinde gerçeği ortaya çıkarmak ve kaçırılan erkek kardeşini kurtarmak için yozlaşmış bir sisteme kafa tutuyor. HEAVEN'i yıkmak için doğaüstü refleksleri, yükseltilmiş aletleri ve mağlup olmuş düşman cephanelerini birleştirin.

Cyberpunk'tan İlham Alan Cephanelik

Size karşı olan her şeyi mahvetmek için her türlü ileri teknoloji silah ve teçhizatı donanın. Enerji kalkanı, darbe artırmaları ve bayıltma tabancası gibi son teknoloji ürünü aletleri kullanın veya rakipleri hack'leyerek mücadelede kendi yanınıza çekin.

Olağanüstü Film Müziği

Sidewalks & Skeletons, Zamilska, Antigone & Francois X, DJ Alina ünlü anime bestecisi Susumu Hirasawa'nın (Paprika, Millennium Actress) yoğun müziği ile keşfedin ve savaşın.

Sofistike ve Acımasız Savaş

Kalabalıkların arasından sıyrılın ya da zamanı yavaşlatın ve savaş meydanında bir şiddet fırtınasını patlatmadan önce saldırı noktalarınızı seçin.

Hikaye Odaklı Aksiyon

Şiddetli yüzleşme, amaca götüren bir araçtır ve gizemli bir bilgisayar korsanı dostunun yardımı ile anlamsız bir dünyada gezinirken Rengkok'ta güven, kıymeti bilinmeyen bir akçedir.

Reikon Games hakkında

Reikon, Witcher, Dead Island ve Dying Light serilerini geliştiren dört deneyimli oyun geliştiricisi tarafından 2014 yılında Varşova'da kurulan bağımsız bir stüdyodur.

RUINER Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim sistemi: Windows 7/8.1/10 x64
İşlemci: Intel Core i5-760 (4 * 2800) veya eşdeğeri / AMD Athlon II X4 645 AM3 (4 * 3100) veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 460 (1024 MB) / Radeon HD 6850 (1024 MB)
Depolama: 10 GB

RUINER Oyununu Kütüphanemize Nasıl Ekleriz?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games Store’daki sayfasına gidin ve “AL” butonuna tıklayın.


Açılan satın alma işlemi sayfasından sağ altta bulunan "Siparişi Ver" butonuna tıklayın.


Yapmanız gereken işlemler sadece bu kadar. RUINER hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. Daha fazla ücretsiz oyun fırsatlarından haberdar olmak için takipte kalın.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20TL Değerindeki Oyun Epic Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Trendyol İndirimleri Başlıyor