in , , ,

3 Efsane Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Geçtiğimiz yılda, tüm yıl boyunca her hafta ücretsiz oyunlar dağıtan Epic Games, Yılbaşı Fırsatları kapsamında 12 gün boyunca ücretsiz oyunlar dağıtmıştı. Yeni yıl ile bu geleneğini sürdüren Epic Games 9 Ocak 2020 saat 19:00’a kadar 3 muhteşem oyunu ücretsiz olarak veriyor.

Darksiders Warmastered Edition (2010)

" Kötülüğün güçleri tarafından aldatılarak dünyanın sonunu zamanından önce getirmeye başlayan Savaş, - Mahşerin ilk Atlısı - Cennet ve Cehennem arasındaki savaşı teşvik ederek kutsal yasayı çiğnemekle suçlanıyor. "


Darksiders Warmastered Edition oyununu ücretsiz olarak nasıl kütüphanenize ekleyebileceğinizi öğrenmek için buyaya tıklayabilirsiniz.

Darksiders II Deathinitive Edition (2012)

" Her şeyin korktuğu ama hiçbir şeyin kaçamayacağı korkunç güç olun. Kıyametin uyandırdığı efsanevi Dört Atlıdan en korkulanı olan Ölüm, kardeşinin adını kurtarmak için bir arayışa girer. Yol boyunca, Atlı eski bir kinin, tüm Yaratılış'ı tehdit edebileceğini keşfeder. Ölüm yaşıyor! "

Darksiders II Deathinitive Edition oyununu ücretsiz olarak nasıl kütüphanenize ekleyebileceğinizi öğrenmek için buyaya tıklayabilirsiniz.

Steep (2016)

" Alpler'in ve Alaska'nın muazzam açık dünyasında 8 ayrı ekstrem sporda ustalaşın ve efsanevi kış sporları mücadelesi X Games'te altın için yarışın! "


Steep oyununu ücretsiz olarak nasıl kütüphanenize ekleyebileceğinizi öğrenmek için buyaya tıklayabilirsiniz.


Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

154 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Beş Termik Santral Kapatıldı