in , , ,

18.5 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Epic Games yine bildiğimiz gibi. Her hafta yeni bir oyunu ücretsiz olarak veren Epic Games bu hafta 18,5 TL Değerinde ki Strateji oyunu Carcassonne‘u ücretsiz olarak veriyor. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler haberimizde…

Carcassonne'un Epic Games Mağazasındaki Açıklaması:

Carcassonne 
Birçok defa ödül almış oyunun yeni versiyonu. Artık 3 Boyutlu. Güçlendirilmiş Yapay Zeka, 3B manzaralar, yeni seçkin özellikler. 

Carcassonne her oyun grubunun ihtiyacı olan bir açılış oyunu. -Tyler Nichols, Board Game Quest Carcassonne = Güzel oyun, güzel mekanikler, güzel parçalar, güzel bir eğlence! -The Board Game Family Carcassonne'un yakın zamanda Android'de yeniden çıkan ve yepyeni özellikleri keyifli bir deneyim sunuyor Pocket Gamer

ALAN OLUŞTURMA, ALANLARI ELE GEÇİRME VE PUAN KAZANMA ÜZERİNE BİR KARO YERLEŞTİRME OYUNU
Carcassonne, oyuncuların üzerinde Güney Fransız manzarasının bir parçası olan bir karo çektiği ve yerleştirdiği ödüllü oyuna dayanan modern bir klasik karo yerleştirme oyunudur. Karolar bir şehir, bir yol, bir manastır, çimenlik alan ve bunların bir karışımı olabilir ve zaten oynanmış karoların yanına yerleştirilmelidir. Bu şekilde şehirler şehirlere, yollar yollara, vs. bağlanır. Oyuncular karoyu yerleştirdikten sonra Vatandaşlar denilen takipçilerinden birini üzerindeki alanlardan birine yerleştirmeye karar verebilir: şehirde şövalye, yolda hırsız, manastırda keşiş veya yeşil alanlarda çiftçi olarak. O alan tamamlandığında o vatandaş sahibine puan kazandırır. Her yeni oyun, durmadan değişen dizilimi ile yepyeni bir deneyim. 

EĞLENCELİ VE TAKTİKSEL OYUNUN TADINI ÇIKAR
Bir Carcassonne oyunu sırasında oyuncular aşağıdaki gibi kararlarla karşılaşabilir: "Son vatandaşımı buraya koymama değer mi?" veya "Bu karoyu şehrimi genişletmek için mi yoksa hedefini tamamlayıp puan almasını engellemek için rakibime yakın mı koymalıyım?" Oyuncular sadece bir karo yerleştirdiğinden ve üzerine bir vatandaş yerleştirme seçeneğine sahip olduğundan, seçenekler ve olasılıklarla dolu bir oyun olsa bile turlar hızla ilerler.

Carcassonne Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7
İşlemci :  Çift Çekirdek 3.0 GHz
Ekran Kartı : 1024MB VRAM ile DirectX 10 sınıfı Ekran Kartı
Bellek :  2 GB RAM
Depolama :  2 GB

Carcassonne'u Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazasını açın. Açılan sayfada Al'a tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu kolayca ve ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

A101 Aldın Aldın! – 13-19 Şubat A101 Aldın Aldın Kataloğu

18.5 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu