in , ,

Yerli Elektrikli Scooter Hergele, Arıkovanı’nda Destek Toplamaya Başladı

Dünya genelinde popülerliği artan elektrikli scooter piyasası her geçen gün büyüyor. Tabi artan popülerlik ile birlikte ülkemizde de girişimler ortaya çıkmaya başlıyor. Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından üretilen yerli elektrikli scooter Hergele de, Turkcell’in kitlesel fonlama platformu Arıkovanı’nda destek toplamaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde Arıkovanı’nda destek toplamaya başlayan Hergele Elektrikli Scooter, 100.000 TL Hedefi ile çıktığı yolda şu an için 13.525 TL topladı. Şu an için 16 destek alan yerli girişim 49 gün boyunca destek toplamaya devam edecek. 

Hergele tarafından paylaşılan bilgilere göre Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından geliştirilip lokal olarak üretilen Hergele Elektrikli Scooter, birçok farklı şehir yapısı düşünülerek multidisipliner yöntemlerle, yaya ulaşımının zor olduğu şehirlerin bile üstesinden gelecek şekilde tasarlandı.

Hergele Elektrikli Scooter Teknik özellikleri

Herfele Elektrikli Scooterları, Amortisörlü ön maşa sayesinde konforlu bir yolculuk vadediyor. Katlanma özelliğine sahip olan Hergele, 350 Watt gücünde motoru ile yokuşlarda da başarılı bir performans sunmayı hedefliyor.

Base ve Pro olmak üzere 2 modele ayrılan Hergele Elektrikli Scooterların modelleri arasında sadece batarya farkı bulunuyor. Base modeli 7,8 Ah batarya ve 25 km menzile sahipken, Pro modeli ise 10.4 Ah batarya ve 35 km menzile sahip.

Her iki model de siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile satılıyor. Hergele Custom paketi ile 200 TL'ye renk ve deck üzerinde düzenleme imkanı sunuluyor.

Fonlama Süresince Özel Fiyatlarla Sahip Olunabilecek

Ürüne sahip olmak isteyenler için Early Bird Hergele Base! fırsatı ile ürünün Base modeline 2.390 TL'ye sahip olabilirler. Ancak fırsatın sınırlı olduğunu belirtelim çünkü yalnzıca 6 adet kaldı. Fırsat tükendiği taktirde Base modelini 90 adetle sınırlı olmak üzere 2.590 TL'ye sahip olabilinecek. 90 Adetle sınırlı Pro modeline ise 2.850 TL'ye sahip olunabiliyor. Hergele ELektrikli Scooter'lara Arıkovanı üzerinden destek olabilir ve ön sipariş verebilirsiniz.

Hergele Elektrikli Scooter Tanıtım Videosu

Ürünü incelemek isteyenler için Hergel Elektrikli Scooterları 20-23 Şubat tarihinde düzenlenecek olan MOTOBIKE EXPO fuarında da inceleme fırsatı bulabilecekler.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Clark Kent

Mitopya'nın başarılı gazetecisi

Süper Lig’de Günün Maçları : 22-02-2020 Cumartesi

C# ile Region Kullanımı – Düzenli Kod Blokları