in , ,

Stranger Things 4. Sezonun İlk Videosu Geldi

Netflix’in en popüler orijinal yapımlarından biri olan Stranger Things, geçtiğimiz aylarda 3. sezonuyla karşımıza gelmiş ve yine bizleri büyük merak içerisinde bırakarak sezonu bitirmişti. Pek çok soru işareti içeren sezon finalinin ardından Netflix dizinin 4. sezonuna ait ilk videoyu yayınladı.

Uzun bir sessizliğin ardından Stranger Things ekibi, 4. sezon için ilk ipuçlarını sosyal medya hesaplarının profil resimlerini değiştirerek az da olsa vermişti. Profil resimlerinde yer alan fotoğrafta 11'i gösteren bir saat bulunuyordu. Aynı saati videoda da görebiliyoruz. Ayrıca videonun en dikkat çeken yeri ise sonunda yer alan“We’re not Hawkins anymore” (Artık Hawkins’te değiliz) kısmı oldu. Buradan anladığımız kadarıyla yeni sezonda olaylar Hawkins'in dışına taşınacak. Bununla ilgili ipuçları da 3.sezon finalinin ardından çıkan ek sahnede verilmişti.

Netflix,  merakla beklenen dizinin yeni sezonunun yayın tarihiyle ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Ancak bir facebook kullanıcısı profil resminden yola çıkarak ortaya bir teori attı.
“Sadece sallıyorum ancak akrep 12'de yelkovan ise 11'de. Bu da 11/12/2019 tarihini gösteriyor olabilir. Yani Noel'den iki hafta önce. Tekrar söylüyorum, tamamen sallıyorum" 

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gta 5 Online Oyun İçerisinde İndirim ve Hediyeler Veriyor

The King’s Man Filminden Yeni Fragman Geldi