in , ,

Samsung Galaxy S11 Hakkında Bilgi Sızdırıldı İddiaları.

samsung-galaxy-s11
samsung-galaxy-s11

Samsung'un 2020 başlarında piyasaya sürmeyi planladığı S11 serisi hakkında "Ice Universe" adlı twitter hesabından önemli bilgiler sızdırıldı.

Daha önce de sızdırdığı bilgiler ile güven kazanan hesap bu kez S11 Serisi hakkında açıklamada bulundu. S11 serisinin kod adının "Picasso" olduğu ve kamera konusunda çığır açacak özellikler getireceğini iddia etmekle birlikte, kameraya çok önem veren bir kullanıcı iseniz S10'un alınmamasını tavsiye ediyor. Anlaşılan o ki S10 serisi gibi kamera konusunda çok başarılı bir seriyi bile geride bırakacak özelliklere sahip.

samsung-galaxy-s11

Tüm bunların yanında mevcut modellerden daha büyük sensörlere sahip olacağı, çerçevenin ortadan kalkacağı, Android 10 temelli One UI 2.1 ya da 2.2 ile servis edileceği de söylentiler arasında. Eğer söylentiler doğruysa Samsung Galaxy S11, kamera konusunda gerçekten iddalı rakiplerinden biri olan İPhone u dahi geride bırakabilir.

samsung-galaxy-s11

Benim şahsi düşüncem henüz S11 hakkında konuşmak için erken. Hatta bu belkide bir tür pazarlama hamlesidir. Daha çıkışına aylar varken gündem oldu ve hype yarattı. Umarız söylentiler doğrudur ve Samsung bizleri yeni ve daha gelişmiş teknolojiler ile tanıştırır.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Gökalp Akalın

Profesyonel öğrenci, KLU da tarih okudu. Şimdi Sakaryada bilgisayar programcılığı okuyor. Tarantino fanı.

Simpsons Giriş Sahnesi Rusya’da Yaşamın Ne Kadar Depresyonda Olduğunu Göstermek İçin Yeniden Oluşturuldu

dying light banner

DYING LIGHT %66 indirimde