in , , , ,

HoşHoş

Pokémon Go, Pokémon’unuzla Dostluğunuzu Artıracak Yeni Bir Özelliğini Duyurdu

Çıktığı günden itibaren geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pokémon Go, sürekli olarak güncellenmeye devam ediyor. Dün twitter üzerinden yapılan paylaşım ile yeni bir özelliğe dair ipuçları verildi. Buddy Adventure özelliği, Pokémon’umuzla yakın bir dostluk elde etmemizi sağlıyor.

Buddy Adventure özelliği, Pokémon'umuzla yakın bir dostluk elde etmemizi sağlıyor.

Pokémon Go güncellemesi sayesinde Buddy Pokémon'unuzla oyunun artırılmış gerçeklik modunda da etkileşime geçebileceksiniz. Pokémon'unuzu besleyip onunla oyunlar oynayarak yeni yetenekler ve özellikler kazanabileceksiniz.

Pokemonumuza İlgi Göstermek, Dostluk Seviyemizi Arttıracak

Pokemonumuza ilgi göstererek dostluk seviyemizi arttırabileceğiz. Pokémon'umuzla keşif, mücadelelere katılmak gibi aktiviteler yapabileceğiz. İlgi ve dostluk seviyesini artırmanın yanında aynı zamanda Pokemon'umuzun duygu durumunu da iyileştirecek. Pokemonumuzun duygu durumunu iyileştirmek, mücadeleden ekstra ödüller kazanma şansımızı da artıracak.

Pokémon Go Buddy Adventure Tanıtım Videosu

Yeni güncelleme ile gelecek olan Buddy Adventure sistemi yeni artırılmış gerçeklik olanakları sağlayacak. Güncelleme ile birlikte artık çoklu artırılmış gerçeklik modunda en fazla 3 kişi, Buddy Pokémon'ları ile birlikte anlık fotoğraflar elde edebilecek ancak bu özellik, Buddy Adventure sisteminin kullanıma açılması ile birlikte gelmeyecek, sonradan bir güncelleme ile oyuna dâhil olacak. Artırılmış gerçeklik özellikleri dışında bütün bu özelliklerin önümüzdeki günlerde kullanıma açılması bekleniyor.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

UEFA’dan Merih Demiral Paylaşımı

AUDI’den İki Yeni Robotik Kıyafet: EXOSKELETON