in ,

One Punch Man’in dövüş oyunundan yeni video geldi

Anime ve manga dünyasından en çok sevilen karakterlerinden birisi de şüphesiz ki One Punch Man. Sevilen karakterin 2020 yılında oyunu piyasaya sürülmesi beklenen ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS adlı video oyunana ait yeni bir fragman yayınlandı. Oyundaki karakterlere ve karakterlerin dövüş tarzlarına odaklanan yeni videoda karakterlerin kombolarına da yakından bakıyoruz. 

ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOW'de, One Punch Man'in mangasından daha farklı bir hikaye anlatacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında yayınlanacağı belirtilen oyunda, oynanabilir geniş bir karakter havuzu olacak. Dövüş sistemini oldukça öven geliştiriciler, diğer anime temalı dövüş oyunlarından oldukça farklı bir yapı oluşturduklarını açıkladılar.

One Punch Man'in dövüş oyunundan yeni video geldi

Arena tarzı dövüşler barındıran ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS, 3v3 dövüşlerden oluşacak. Çıkış tarihi konusunda açıklama yapilmasa da, bazi kaynaklara göre oyunun 2020 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyun ile ilgili fikir ve beklentilerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft’un Akıllı Telefonu 5G Desteği İle Gelecek

A101’de RP Dönemi Başlıyor!