in

Kara Komik Filmler’in Kamera Arkası

Cem Yılmaz twitter hesabından, Kara Komik Filmler’in kamera arkası videolarını paylaştı.

O esnada gercek dünyada...

En güzel şey...İnsanın bir uğraşı olması

Vizyona giren son film ile medyanın da gündememinde olan  Cem Yılmaz, "Kara Komik Filmler" ile en kötü açılış yapmıştı.

İddialara göre medya tarafından karalama çalışmaları yapılan film, halk tarafından oldukça tepkiler çekti. Bu durumdan rahatsız olan Cem Yılmaz twitter hesabından şu paylaşımları yaptı.

"İnsanları birbirine düşman etmeye çalışan üst akıla sesleniyorum 🙂 senin canın sagolsun üst akıl 🙂 benden sana ekmek çıkmayacağını artık anlasan ne güzel olur."

"Sosyal medyada şu şekil bir hesap üzerinden yayın yapan kişiyi takip eden 34bin kişi ? Bunu neden yapıyor olabilir? Bu hesapta yazılanlar üzerinden devamlı şahsıma tepki gösterilmesi de cabası ! Şu oyunu bırakın artık yahu ! Çocuk gibi adamlarsınız valla....Ayıp"

"Sorsan, zaten fikrini söyleyecek hatta işi ile sanatıyla zaten kendini ifade eden adamı ,kaplama / ekleme / yapıştırma çaba ile politik olaylara monte edip kendi kendine hallenmek üzerine birsey kurmuşsunuz...gercekten ibretle izliyorum. Neyse bugün sıra Athena Gökhan da zaten :)"

"İlluminatiye şifreli gönderme diyo adam abi :)Ya dostlar sana bana değil bunlar masumu, safı ,bir grup milleti kandırmak zekasını küçümsemek ,aşagılamak değil de ne 🙂 Size bişey diyeyim mi benim milletimi böyle şeylerle oyalayan kesin bizim milletten değil ! Kesin"

"Feribottaki garsonun, taksicinin filmini yapiyorum “halktan koptunnn jeeem “ diyo :)) Bi de filmini izlemiyo ha ! Ama nerden buluyosa “politik fikirlerimi” biliyo 🙂 bak su ise"

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Ahmet Demir

mitopya.com'da Bilim-Teknoloji, Gündem, Spor kategorilerinde içerik oluşturan, yazılım geliştirici

Jet Sosyete Televizyonda İlk Defa Yayınlanacak Bölümleri İle Star’da

Oğuzhan KOÇ – Hesabıma Yazıyor