in ,

Fast and Furious: Crossroads Geliyor!

Hız tutkunları tarafından oldukça sevilen film serisi Fast and Furious serisinin yeni oyunu Fast and Furious Crossroads tanıtıldı. Oyunun fragmanı yayınlanırken, fragmanda oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlar için çıkacağı gib bilgilerde yer alıyor.

Asia Kate Dillon, Tyrese Gibson ve Sonequa Martin-Green’in de yer aldığı oyunda fragmandan anladığımzı kadarıyla aksiyona doyacağız.

Project Cars oyununun geliştiricisi Slightly Mad Studios ve Dark Souls serisinin geliştiricisi olan Bandai Namco ortaklığında geliştirilen oyundaki seslendirmen ekibi de orjinal isimlerden oluşuyor. Seslendirme ekibinde Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Tyrese Gibson gibi isimler yer alıyor.

Fast and Furious Crossroads, Mayıs 2020’de Çıkacak

Yayınlanan tanıtım fragmanı ile tanıtılan Fast and Furious Crossroads, fragmanında ek olarak çıkış tarihi ve oyunun oynanabileceği platformlara dair bilgilerde içeriyor. 2020 yılının mayıs ayında piyasaya sürülecek olan oyun aynı zamanda Fast and Furious serisinin dokuzuncu filmi ile aynı tarihte çıkış yapmayı planlıyor gibi duruyor.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Clark Kent

Mitopya'nın başarılı gazetecisi

Süper Lİg’de Günün Maçları (15.12.2019-Pazar)

İos Ve Android Platformu İçin Yeni Bir Oyun “The Last Remnant Remastered”