in , , ,

Epic Games Yılbaşı Fırsatları : 24 TL Değerindeki Oyun 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu

Yıl boyunca onlarca ücretsiz oyun dağıtan Epic Games, Yılbaşı Fırsatları kapsamında 12 gün boyunca her gün 1 oyunu ücretsiz olarak veriyor. Bugünün ücretsiz oyunu ise 24 TL değerinde aksiyon türündeki Ape Out.

Ape Out'un Epic GamesMağazasındaki açıklaması ise şu şekilde:

APE OUT, ilkel kaçış, ritmik şiddet ve çılgınca bir caz hakkında vahşice yoğun ve stilize edilmiş bir parça. Neredeyse durdurulamaz bir ivme kazanın ve sizi esir alanları, ustalıkla yaratılan özgürlük yolundaki herkesi ezmek için silah ve kalkan olarak kullanın.

APE OUT
APE OUT ilkel kaçış, ritmik şiddet ve çılgınca bir ruh hakkında vahşice yoğun ve rengarenk stilize edilmiş bir parça.
Neredeyse durdurulamaz bir ivme kazanın ve sizi esir alanları, ustalıkla yaratılan özgürlük yolundaki herkesi ezmek için hem silah hem de kalkan olarak kullanın.
Tut ve Parçala
Sizi esir alanları yenmek için ilkel içgüdülerinizi ve inanılmaz gücünüzü serbest bırakın. İnsan kalkanı oluşturmak için onları sabit tutun, zayıf vücutlarını duvarlara çarpın ya da şiddetli bir insanlık patlamasıyla birbirlerine doğru atın.
Dinamik Müzik
Kaostaki ritminizi, davulların, zillerin dinamik bir müziğinde bulun ve boyunlarını vurarak idam etmeyle aksiyonu kargaşanın kenarına sürükleyin.
Şık Kaçış
Koridorlarda, açık alanlarda ve çarpık labirentlerde çılgınca bir özgürlük için koşarken cesur renkleri ve göz kamaştırıcı bir bakış açısını kucaklayın. Her çıkışı bulmak ve esaretten kaçmak için her türlü muhalefetin, alçakça tuzakların ve kırılabilir engellerin üstesinden gelin.


Ape Out Oyununu Kütüphaneme Nasıl Eklerim?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazasını açın ve Al butonuna tıklayın.

Al butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen ekrandan sipariş ver butonuna tıklayarak oyunu kütüphanenize kolayca ekleyebilirsiniz. 

Ape Out hakkındaki düşüncelerinizi yorumlardan bizlere iletebilirsiniz. Daha fazla ücretsiz oyun ve fırsatlar için takipte kalın.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Süper Lig’de Günün Maçları (22.12.2019-Pazar)

Yerli Otomobil Gözlerini Açtı