in ,

BaşarılıBaşarılı

Deepfake ile Bu Sefer de Tom Cruise’lu Iron Man Yapıldı

ironman Tom Cruise
ironman Tom Cruise

Gün geçtikçe büyüyen Deepfake furyasının yeni hedefi Tom Cruise oldu. Iron Man’i oynayan Robert Downey Jr.’ın yerin’ Tom Cruise aldı.

Marvel Sinematik Evreni’nin en favori karakterlerinden birisi olan Iron Man başkası tarafından canlandırılsa nasıl bir şey olurdu, hiç merak ettiniz mi?

Son zamanlarda korkutucu bir şekilde büyüyen ve aşırı gerçekçi sahte videolar ortaya çıkaran Deepfake, bu kez Iron Man’e bulaştı. Videonun arkasındaki isimler hayatımızda Iron Man olarak yer edinmiş başarılı oyuncu Robert Downey Jr.’ı Tom Cruise ile değiştirdi. Bir zamanlar Iron Man rolü için düşünüldüğü iddia edilen, ancak daha sonra iddiaları yalanlayan Tom Cruise’un Iron Man haline ufak bir bakış atmak isterseniz aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yapay zeka kullanarak videolarda oynama yapan Deepfake kullanıcıları videoda yalnızca Robert Downey Jr. ile Tom Cruise’nin yüzlerini değiştirmekle kalmamış. Üstüne bir de Tom Cruise’un ses ve konuşmalarını neredeyse birebir taklit edebilen bir seslendirme sanatçısıyla da çalışmışlar.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fotoğraf Sanatçısı Nicholas Busch’tan Masa Üstünde Yüzüklerin Efendisi Sahneleri

Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı’nın Motorları Çalıştı