in

Ceren Özdemir’in Katili Özgür Arduç’un Kan Donduran İfadesi

Ceren Özdemir katili Özgür Arduç’un verdiği ifadeye ulaşıldı. Yaptıklarında pişman olmadığını söyledi. Özgür Arduç’un ifadesi şu şekilde.

Birçok bayanı öldürmek için takip ettim. Ancak çevrede başka insanların olması nedeniyle olayı gerçekleştiremedim. Bu amaçla bir dükkanın önünden geçerken bıçağı çaldım. Olay günü Süleyman Felek Caddesi üzerinde kızı gördüm, takip ettim. Evinin önüne geldiğimizde montumun cebindeki bıçağı çıkartarak, koluma soktum. Amacım, kızı öldürüp, çantasını almaktı. Bu sırada kız kapı ziline bastı. Üst kat camından bir bayanın baktığını gördüm. Kapı açılınca kız içeri girdi. Ben de arkasından ‘Bakar mısınız, burada Metin diye biri oturuyor mu?’ dedim. Bana dönmesiyle birlikte bıçağı rastgele iki defa sapladım. Koşarak oradan uzaklaştım. Sabah kendime yeni avlar aradım ama fırsat bulamadım.

Öldürmek için zayıf birini aradığının söyleyen Özgür Arduç, Ceren Özdemir’i tanımadığını sadece kolayca öldürebileceğimi düşündüğüm için yaptım ifadelerini kullandı. İfadenin devamı ise şu şekilde.

Burada yattım. Ertesi gün otogar civarına geldiğimde polisler beni yakaladı. Bu arada vatandaşlar bana saldırdı. Polisler beni kurtardı ve araca bindirdi. Polislerden birinin yanında arka koltukta oturdum. Bu sırada polisin boğazına sokmak için bıçağı cebimden çıkardım. Polis bu sırada bana döndü. Tam bu anda bıçağı göğsüne sapladım. Bıçakla ikinci kez hamle yapacağım sırada polis engel oldu. Aracı kullanan polis durdu ve bana müdahale etti. Bu sırada onu da parmağından yaraladım. Yaptıklarımdan pişman değilim.

Yetiştirme yurdunda kendisine işkence ettiğini idda eden Özgür Arduç, yurt görevlisini aramak için firar ettiği öğrenildi.

 Ordu’da yetiştirme yurdunda kaldığım dönemde bir görevli bana işkence etti. Cezaevinden kaçarak bana işkence yapan görevliyi öldürmek için aradım. Fakat onu bulamadım. Uyuşturucu almıştım. Onun tesiriyle daha önceden tanımadığım Ceren’i yolda görerek peşine takıldım. Uzun süre takip ettim ve bıçakladım. Silah bulsaydım çok daha kişi öldürecektim.

dediği öğrenildi. 

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Ahmet Demir

mitopya.com'da Bilim-Teknoloji, Gündem, Spor kategorilerinde içerik oluşturan, yazılım geliştirici

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Meclis’e İade Ettiği Kanun Tasarısı Yeni Haliyle Kabul Edildi

25TL Değerindeki Oyun Epic Games Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu