in ,

Ballerina Duyuruldu (John Wick Yan Seri)

Aksiyon filmlerinin sevilen ve bilinen serisi John Wick için yeni ve devam projeleri geliyor ve film çemberi olduğundan fazla genişlemeye devam ediyor.Gelen haberlere göre John Wick serisinin yan filmi olan Ballerina filmi için düğmeye basılmış durumda.

Deadline'ın haberine göre daha önce Underworld, Total Recall ve Live Free of Die Hard filmlerinin yönetmenliğini yapan Len Wiseman, yeni John Wick projesi olduğu belirtilen Ballerina'nın yönetmenlik koltuğuna oturacak. Genç bir kadın suikastçiye odaklanacağı belirtilen filmde ailesinin ölümü üzerine intikam için yola düşen bu karakterin hikayesini izleyeceğiz. Filmin senaryosu ise John Wick 3 Parabellum senaryosuna da imza atan Shay Hatten tarafından kaleme alınmış.Basil Iwanyk, Erica Lee, Keanu Reeves ve Chad Stahelski bu filmin yapımcı koltuğuna beraber oturmuş durumda.

Muhtemel olarak John Wick 3 Parabellumda gördüğümüz Anjelika Huston'ın yönettiği bir balerin topluluğundan yetişen bir balerin suikastçi rol modelinde gözükecek gibi duruyor.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Tuna Karaman

Bilgisayar Programcılığından mezun,Yönetim Bilişim okuyan,sürekli oyun oynayan biriyim.

Red Dead Redemtion 2’nin Fiyatı Ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Afrika’nın Akıllı Telefonları Mara X ve Mara Z