in , , , ,

HoşHoş

Avatar Atakan’dan Anneler Günü’nde Matkap ile Tatlı Yapımı

View this post on Instagram

Evladina annelik yapan tüm annelerin Anneler günü kutlu olsun. Malum karantinadayiz pek bir supriz yapamadik zaten her ne yapsak canım eşimin Anneligi karsisinda bir hic ama , bende bari bir tatli yapayim dedim 🙂 niyetlendim mixer yok. Elle cirpincada istedigim kivami alamadim bi 15 dakika 🙂 ama careler tukenmez Avatar is here ?? matkap darbeli olursa daha bi guzel veriyor kivami 🙂 bence on numara oldu 🙂 @serapinakappa

A post shared by Çağan Atakan Arslan (@avataratakan) on

Bir dönem Survivor yarışmasında adını geniş kitlelere de duyuran Avatar lakabıyla tanıdığımız milli boksörümüz Çağan Atakan Arslan, eşinin anneler Anneler Günü’nü tatlı yaparak kutladı. 

Eşinin ve tüm annelerin anneler gününü kutlayan Atakan Arslan karantinada olduğu için sürpriz hazırlayamadığını söykedi. Tatlı yapaken ilginç bir yönteme başvuran Atakan, şöyle dedi: 

“Malum karantinadayız, pek bir sürpriz yapamadık. Zaten her ne yapsak canım eşimin anneliği karşısında bir hiç ama… Ben de bari bir tatlı yapayım dedim. Niyetlendim mikser yok. Elle çırpınca da istediğim kıvamı alamadım, bir 15 dakika. Ama çareler tükenmez Avatar burada. Matkap darbeli olursa daha bir güzel veriyor kıvamı, bence on numara oldu.”

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Clark Kent

Mitopya'nın başarılı gazetecisi

Son 24 Saatte 20 Binden Fazla Yeni Vaka Açıklandı

Anneler Günü'nü Kutlamayan Kocasını Vurdu