in , ,

Ahmet Ağaoğlu’ndan açıklama Süper Lig için 4 ihtimal var

Koronavirüs sebebi ile ülkemizdeki Süper Lig maçları da ertelenmişti. Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu Süper Lig ile alakalı bir öngörüde bulundu. Fotomaç gazatesine açıklamada bulunan Ağaoğlu, Süper Lig ile alakalı 4 ihtimalin olduğunu söyledi.

Başkan Ahmet Ağaoğlu “Sesli olarak düşündüğümde 4 ihtimal olduğunu söyleyebilirim. Bunlardan bir tanesi Süper Lig, Haziran ayında seyircili şekilde başlayacak. Ya da maçlar seyircisiz oynanacak. Diğer bir ihtimal ileri bir tarihe ertelenecek. Son ihtimal ise 26 haftası oynanmış bir lig var. Bu şekilde tescil edilecek. Şu an hepimiz beklemedeyiz. Çünkü sonu belirsiz bir pandemi var. Federasyon da süreci Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığıyla koordineli şekilde yürütüyor. Alacakları karar tamamen virüs salgını ile alınan önlemler kapsamında olacak. Bunu söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Yabancı futbolcular hakkında da açıklamada bulunan Ahmet Ağaoğlu “Şu an ailesi yanında olmayan Ekuban ve Nwakaeme var. Onlar tabii ki daha çok etkileniyor. Ancak durumu onlara güzel bir şekilde anlattığımız için kabullendiler. Ülkelerine gitmek istediklerini söylediklerinde gittikleri taktirde 14 gün karantinada olacaklarını, döndüklerinde de 14 gün karantinada kalmaları gerektiğini kendilerine aktardık. Kabullenmiş durumdalar ama tabii ki bu süreç çok kolay değil. Onlar da bunun farkında.” ifadelerini kullandı.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Ahmet Demir

mitopya.com'da Bilim-Teknoloji, Gündem, Spor kategorilerinde içerik oluşturan, yazılım geliştirici

İngiltere Başbakanı Johnson hastaneden taburcu edildi

Hulusi Akar : Hedefimiz haftada 500 adet mekanik solunum cihazı üretmek