in , , ,

40 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Epic Games her hafta olduğu gibi bu haftada 2 yeni ücretsiz oyun iel karşımıza çıkıyor. Bu hafta ki ücretsiz oyunlardan biri de 40 TL değerindeki Faeria.

Faeria'nın Epic Games Mağazasındaki Açıklaması:

Eşsiz oyun tahtası bulunan Faeria, 50 saatten kısa sürede 300 kartın tümünü kazanabileceğin tek kart oyunudur!

Eşsiz oyun tahtası sayesinde, Faeria güçlü strateji gerektiren kart savaşları ile sınırlarını zorlayacak. Desteni kur, savaş alanını şekillendir ve zafer yolunda ilerle!

Benzersiz bir strateji oyunu. Destansı savaşlarda çarpışırken heyecan verici desteler kur ve savaş alanını şekillendir. Dağlar yarat, ormanlar dik, göller doldur veya çöldeki kumlardan faydalan. Zafere giden yolu sen seçmelisin.

Koleksiyonunu basit ve hesaplı DLC bazlı iş modelimizden edin. Pahalı mikro ödemelerin olmadığı bir kart oyununu deneyimle. Tekli mücadele, draft modu veya PVP fark etmeksizin bütün kartlar yalnızca oyunu oynayarak kazanılır!


100+ saatlik tek oyunculu veya ortak görevlerin ve bulmacaların keyfini çıkar! Ödüllü ve çok çeşitli karşılaşmaları keşfet. Oversky’da geçen yolculuğunda sinsi World Boss’ları mağlup et veya Yapay Zeka düşmanla draft modunda oyna!

Faeria’nın eşi benzeri olmayan draft modu Pandora’ya gir ve deste kurma becerilerini en zorlu testlere tabi tut. Yapay Zekaya karşı oyna veya PVP oynayarak desteni en zorlu testlere tabi tut. Başarılı olduğun kadar ödül kazan. Koleksiyonunu büyütmek veya sadece eğlenmek için mükemmel bir yol!

Resmi Discord kanalımıza, subreddit'imize, forumlara veya Hub’a katılarak büyüyen ve birbirini destekleyen oyuncu topluluğumuzun bir parçası ol! Köklü geçmişiyle, sana bundan daha sıcak davranacak oyuncular bulamazsın.

Resmî olarak tanınan, büyük ödüllü turnuvalarda mücadele et veya turnuvaları canlı izleyerek oyun içi ganimetler kazan! Espor sistemimiz oyuncuları üstün performansları için ödüllendirir ve herkesin izlemesine, keyfini çıkarmasına ve ücretsiz ganimet kazanmasına olanak tanır!

Faeria Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7 SP1+
İşlemci :  2.2 GHz Çift Çekirdek
Ekran Kartı : OpenGL 3.3 veya DX10 uyumlu, 2 GB+
Bellek : 4 GB RAM
Depolama :  2 GB kullanılabilir alan

Faeria'ı Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazasını açın. Açılan sayfadan Al'a tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu kolayca ve ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yerli Otomobilden Yeni Haber

209 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu