in , , ,

32 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Ücretsiz Oldu

Her hafta yeni ücretsiz oyunlar veren Epic Games bu hafta da 3 yeni ücretsiz oyun veriyor. Oyunlardan biri 32 TL değerindeki Anodyne 2: Return to Dust’ı kütüphanenize nasıl ücretsiz olarak ekleyeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz. Bir diğer ücretsiz oyun ise 15.5 TL değerindeki A Short Hike. Buraya tıklayarak A Short Hike'ı kütüphanenize nasıl ücretsiz olarak ekleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Üçüncü ücretsiz oyun ise 32 TL Değerindeki Mutazione. Mutazione'u ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler haberimizde.

Mutazione'un Epic Games Mağazasındaki Açıklaması:

Küçük kasaba dedikodularının doğaüstü güçlerle birleştiği bir mutant melodramı. Hasta dedesi Nonno'yu iyileştirmek için gizemli Mutazione topluluğuna gelen Kai'ye katıl. Doğal mekanları, büyülü bahçeleri, yeni arkadaşları ve eski sırları keşfet...


Mutazione
Küçük kasaba dedikodularının doğaüstü güçlerle birleştiği bir mutant melodramı...

MUTAZIONE, hem hikâyesindeki büyük macera kısmının hem de ilginç bir kişisel dramın öne çıktığı bir macera oyunudur.

Hasta dedesi Nonno'yu iyileştirmek için tuhaf ve gizli Mutazione topluluğuna giden 15 yaşındaki Kai ile topluluğu keşfet.

Yeni arkadaşlar edin, müzik bahçeleri kur ve barbekü partilerine, bando gecelerine ve bot gezilerine katıl ve hikâyenin merkezindeki tuhaf karanlıktan herkesi kurtarmak için son bir spiritüel yolculuğa çık.

100 yıldan uzun bir süre önce, tropik bir tatil merkezine "Moon Dragon" meteoru çarptı. Yerlilerin birçoğu ölürken, hayatta kalanlarda tuhaf mutasyonlar görülmeye başladı...

Kurtarma operasyonları kısa bir süre sonra iptal edildi. Mutasyon geçiren çevrede kalanlar ise küçük ve izole Mutazione topluluğunu kurdu.

Zamanı ileri sarıp günümüze gelerek ölüm döşeğindeki dedesini sağlığına kavuşturmaya çalışan 15 yaşındaki Kai ile oyna. Fakat işler göründüğü kadar kolay değil...

Nonno'nun Kai için başka planları var. Dost canlısı gibi görünen topluluğun ardında sırlar ve ihanetler yatıyor; ayrıca ürkütücü bir çeşit kuş figürü sürekli Kai'nin rüyalarına giriyor.

Meteor felaketinden kurtuldular ama küçük kasabada yaşanan dramdan kurtulabilecekler mi?

Mutazione Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7
İşlemci :  2.6 GHz
Ekran Kartı: GeForce 700 Serisi
Bellek : 4 GB RAM
Depolama : 3 GB kullanılabilir alan

Mutazione'u Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazasını açın. Açılan sayfadan Yükle'ye tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu kolayca ve ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

15 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Milli Savunma Bakanlığı : Barış Pınarı ve Fırat Kalkanı bölgesinde 3 terörist etkisiz hale getirildi