in , ,

32 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Her hafta yeni ücretsiz oyunlar veren Epic Games bu hafta da 3 yeni ücretsiz oyun veriyor. Oyunlardan birisi ise 32 TL değeerindeki Anodyne 2: Return to Dust.

Anodyne 2: Return to Dust'ın Epic Games Mağazasındaki Açıklaması:

Geniş ve rüya gibi 3B yerlerde koş, zıpla ve sür. Karakterlerin vücutlarındaki gerçeküstü 2 boyutlu zindanlara gir. Dünyayı dolaş, yabancılarla tanış ve dünyayı tehlikeli Nano Tozundan kurtar.

Gizemli Adayı Akılları Zorlayan Bir Hastalıktan Kurtar

Nano Tozu, New Theland adasının sakinlerine bulaşarak duygularını ve isteklerini etkiliyor. Adayı keşfetmesi, hastaları bulması ve vücutlarına yerleşerek Tozu emmesi gereken bir Nano Temizleyicisi olan Nova'yı oynayacaksın.

Kolayca öğrenilen 2B Zelda türü oyunların keyfini 3B oyunlarla yaşa. PS1 dönemini canlandıran çizimlerle 3B şehirleri ve vadileri keşfedip karakterlerin 2B zihinlerine girerek karlı vadilerden tehlikeli inşaat alanlarına kadar her yeri gez

Özellikler

  • 3B olarak zıpla, sür, görkemli ve tedirgin edici yerlerde yürü ve akılda kalan yabancı karakterlerle konuş. 2 boyutlu olarak Nano Vakumunu kullanıp tozları toplayarak, emerek ve düşmanlarla savaşarak karakterinin içinde olan bitenlerle ilgili zorlukların üstesinden gel.
  • Nova'nın heyecan verici ve duygusal hikâyesini deneyimle. New Theland'i kurtaracak bir Nano Temizleyicisi olmak onun kaderinde yazılı. Fakat yabancı karakterler ve acı verici deneyimlerle sadakati sınanacak...
  • Nereye gideceğin sana kalmış! New Theland'in temizlenecek yerleri keşfedilmeye açık. Serüvenin sırasında bulacağın Kartlar, New Theland'in dış bölgelerine erişmeni sağlayacak.
  • Atları beklemek yok! Anında bir arabaya dönüşerek etrafı hızlıca gez. Kıvılcımını kullanarak enfekte olanların vücuduna gir, içlerindeki 2 boyutlu Zelda türü zindanları keşfet ve onları iyileştir.
  • Sanatçı Marina Kittaka tarafından resmedilen ve pikselleştirilen yemyeşil, rüya gibi ve nefes kesen 3B ve 2B yerlerin tadını çıkar. Anodyne 2'deki çeşitli yerlere harika uyum sağlayan ve Melos Han-Tani tarafından sayısız tür arasından seçilen 50'nin üzerinde yeni şarkıyı dinle.

Anodyne 1, All Our Asias ve Even the Ocean'ı yaratan rüya ikiliden yeni bir oyun

Yemyeşil, Gerçeküstü, Lo-fi 3B ve 2B bir Dünya.

Anodyne 2: Return to Dust, PS1, PS2 ve N64 dönemlerinin 3B çizimlerinin yanı sıra, GBA ve SNES döneminin 2B çizimlerini canlandıran modern bir teknolojiden faydalanır. Güzel yerleri ve dramatik hikâyeleri keşfetmeyi seviyorsan Anodyne 2'nin dünyası seni bekliyor!

Anodyne 1'i oynamış olmam gerekiyor mu?

Hayır! Final Fantasy serisinde olduğu gibi, Anodyne 2: Return to Dust'ı oynamak için ilk Anodyne'i oynamaya gerek yok fakat serinin tutkunlarını iki oyun arasındaki bağlantıları keşfedecek

Anodyne 2: Return to Dust Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7
İşlemci :  Çift Çekirdek 2.5 GHz
Ekran Kartı: GeForce 610M veya eş değeri
Bellek : 4 GB
Depolama :  500 MB

Anodyne 2: Return to Dust'ı Kütüphaneme Nasıl Eklerim ?

Buraya tıklayarak oyunun Epic Games mağazasını açın. Açılan sayfadan Sürümleri Gör'e tıklayarak listeden Yükle'ye tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver'e tıklayarak oyunu kolayca ve ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İtalya’da COVID-19 Virüsünden 250 Kişi Daha Öldü

15 TL Değerindeki Oyun Epic Games’te Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu