in , , ,

25 TL Değerindeki Oyun 24 Saatliğine Ücretsiz Oldu

Yıl boyunca onlarca oyunu ücretsiz olarak dağıtan Epic Games, yeni yıla girerken işi biraz daha abartarak her gün yeni bir oyun verme kararı aldı. Yılbaşı etkinlikleri boyunca 19 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında her gün yeni bir oyunu ücretsiz olarak verme kararı alan Epic Games’in ilk ücretsiz oyunu Sıra Temelli, Strateji türündeki Into The Breach oldu.

Into The Breach'in Epic Games Store'daki Açıklaması ise şu şekilde:

Uzaydan gelen bir tehdidi yenmek için geleceğin güçlü mekanik robotlarını kontrol edin. FTL'nin yaratıcılarından bu sıra temelli strateji oyununda dünyayı kurtarmaya yönelik her girişim, rastgele oluşturulmuş yeni bir meydan okuma anlamına geliyor.


Into The Breach Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7+
İşlemci : 1.7 Ghz
Bellek : 1 GB
Depolama : 250 MB

Into The Breach'i Kütüphaneme Nasıl Eklerim

Into The Breach'i kütüphanenize ücretsiz olarak eklemek için adımları takip etmeniz yeterli. İlk olarak buraya tıklayarak oyunun Epic Games Store'daki sayfasına giderek oradaki Al butonuna tıklamalısınız.

Daha sonra karşınıza gelen ekrandan Sipariş Ver butonuna tıklayarak oyunu kolayca kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyun ile ilgili yorumlarınızı yorumalr kısmından bizimle payaşabilirsiniz. Yılbaşı etkinlikleri kapsamındaki tüm fırsatlar için takipte kalın.

Bildir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Games’ten 60 TL Değerinde İndirim Kuponu

Epic Games’ten Yılbaşı Hediyesi Ücretsiz Oyunlar